BAS Machinery

BAS Machinery

phone_iphoneTelefonat+31 413 75...
location_onVendndodhjaNetherlands, Veghel
Mac Arthurweg 2, 5466 AP Veghel, The Netherlands
languageFaqja e internetithttps://www.basmachinery.com
checkAktivitetetLeasing, Qira, Dorëzim
access_timeOrari i punës08:30-18:00 E Hënë - E Premte
08:30-12:00 E Shtunë
Ora lokale e shitësit — 15:25
Do you need used or new (mining) construction machines? BAS Machinery, a sister company of BAS Trucks, can arrange the purchase and sale of used and new (mining) construction machines for you. You’ve found the perfect partner to purchase your new or used construction equipment when you’re looking for popular and established brands in the industry. Our Machinery stock includes vehicles of the following brands: Atlas-Copco, Caterpillar, Hyundai, JCB, Komatsu, Liebherr, Manitou, Volvo and Terex. Each brand has its advantages and disadvantages. Our experts are at your service to support and advise you on what brand fits your goals the best. The purchase of used and new construction equipment from BAS Machinery guarantees a good return on your purchase. Our machines are sold all over the world in over 150 countries. The permanent Machinery stock consists of more than 200 machines that vary in age, operating hours, brands and product groups. In addition to our competitive prices, we also offer you a guarantee and complete service. With a continuous supply of 1500 used vehicles, BAS Trucks is Europe's largest truck and trailer dealer. We offer you trucks at the best price with a complete service package and fast worldwide delivery. From small trucks to tippers and from tractors to trailers, we are happy to help you with a new or used commercial vehicle. You can contact us when you consider buying trucks of popular and reliable brands in the industry, including DAF, Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault, Scania, and Volvo. Don’t hesitate to contact our experts for professional advice and fast service for your vehicle(s). If you buy a used truck or trailer from us, we will arrange everything from purchase to transport and aftercare. In addition to the purchase of new and used vehicles, there is also an option to sell or exchange your vehicle(s). We are always looking for used trucks and trailers. In addition to BAS Machinery and BAS Trucks, you can also contact one of the sister companies for light commercial vehicles, parts or tires. See also: BAS Vans, BAS Parts, and BAS Tires. You can contact BAS Rent for the lease or rental of company cars.

Dërgo mesazhin te BAS Machinery


Privacy policy

Ofertat e fundit

Ofertat e fundit


Ekskavator me zinxhirë Doosan DX420LC-5 DUTCH DEALER MACHINE
1
20
Ekskavator me zinxhirë
Doosan DX420LC-5 DUTCH DEALER MACHINE
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Orët e makinerisë: 2395 orët
Rendimenti i fuqisë: 349 hp
158 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Fadromë me goma Caterpillar 938K GERMAN DEALER MACHINE - HIGH TIP BUCKET
1
20
Fadromë me goma
Caterpillar 938K GERMAN DEALER MACHINE - HIGH TIP BUCKET
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Orët e makinerisë: 11589 orët
Rendimenti i fuqisë: 175 hp
52 800  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Ekskavator me zinxhirë Kobelco SK220 XD-10 1685 HOURS
1
20
Ekskavator me zinxhirë
Kobelco SK220 XD-10 1685 HOURS
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Orët e makinerisë: 1685 orët
Rendimenti i fuqisë: 155 hp
74 800  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Ekskavator teleskopik Caterpillar TH336 AG
1
20
Ekskavator teleskopik
Caterpillar TH336 AG
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2009
Karburanti: dizel
Orët e makinerisë: 4554 orët
29 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Fadromë me goma Caterpillar 938K GERMAN DEALER MACHINE
20
Fadromë me goma
Caterpillar 938K GERMAN DEALER MACHINE
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Orët e makinerisë: 16737 orët
Rendimenti i fuqisë: 175 hp
33 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 314C BLADE AND TILT BUCKET
1
20
Ekskavator me zinxhirë
Caterpillar 314C BLADE AND TILT BUCKET
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2007
Orët e makinerisë: 3299 orët
Rendimenti i fuqisë: 91 hp
30 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Fadromë me goma Caterpillar 950H FULL STEERING
1
20
Fadromë me goma
Caterpillar 950H FULL STEERING
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Orët e makinerisë: 11068 orët
Rendimenti i fuqisë: 224 hp
52 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Ekskavator me zinxhirë Kobelco SK220-10 NEW UNUSED - HAMMER LINE
1
20
Ekskavator me zinxhirë
Kobelco SK220-10 NEW UNUSED - HAMMER LINE
BAS Machinery
Holandë
E re
Viti i prodhimit: 2021
Orët e makinerisë: 8 orët
Rendimenti i fuqisë: 155 hp
89 500  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Ekskavator me goma Caterpillar M315 GOOD TYRES
20
Ekskavator me goma
Caterpillar M315 GOOD TYRES
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 1999
Orët e makinerisë: 11000 orët
Rendimenti i fuqisë: 117 hp
21 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330D ALL FUNCTIONS
1
20
Ekskavator me zinxhirë
Caterpillar 330D ALL FUNCTIONS
BAS Machinery
Holandë
Viti i prodhimit: 2007
Orët e makinerisë: 8651 orët
Rendimenti i fuqisë: 272 hp
64 800  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Rezultate të gjetura: 456
Kërkimi u ruajt!

t1 dealer test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.