BAUDRILL GmbH

BAUDRILL GmbH

Faqja e internetit
http://www.baudrill.de/
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, 74575 Schrozberg
Steinstr.2, 74575 Schrozberg, Germany
Ofertat e fundit
LIEBHERR LB44 - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2013
8 600 orët
Pesha neto: 82 000 kg

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER BG39 - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2013
7 150 orët
589 hp

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER BG24H - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2014
7 550 orët
426 hp

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

 Schneidschuh, cutting shoe 880 Bohrrohre 880/800mm, Casing  for drilling rig - pjesë këmbimi
 9
Pyet për çmimin

Pjesë këmbimi për sondë shpimi

E re
2019

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER BG36, Kelly bar BK36/470/4-48 - pjesë këmbimi
 4
Pyet për çmimin

Pjesë këmbimi për sondë shpimi

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER BG30 - sondë shpimi
 1
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2015
6 150 orët
405 hp

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER Casing oscillator BV 1180 for Bauer BG9, BG15, BG12 - pjesë këmbimi
 8
Pyet për çmimin

Pjesë këmbimi për sondë shpimi

1994

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

 Bohrschnecke, Rock Augers, Drilling Tools - pjesë këmbimi
 14
Pyet për çmimin

Pjesë këmbimi për sondë shpimi

E re
2019

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

BAUER BG15H - sondë shpimi
 10
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2010

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

SOILMEC Hydraulic Microdrilling Rig Soilmec SM21 - sondë shpimi
 5
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2007
7 500 orët
Pesha neto: 21 900 kg

Online: 2m 5d

BAUDRILL GmbH

Gjermani, Schrozberg

Trego të gjitha ofertat (11)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAUDRILL GmbH
Mesazhi u dërgua.