Fa. Baumatex
Fa. Baumatex
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1

Fa. Baumatex

Faqja e internetit
www.baumatex.de
Orari i punës
08:00-20:00 E Hënë - E Premte
10:00-15:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Lohmar
Im Rohnweiher 16, 53797 Lohmar Deutschland
Ofertat e fundit
 GyruStar Sieblöffel/ Schaufel für Bagger + Lader, alle Größen - kovë seleksionuese
 2
Pyet për çmimin

Kovë seleksionuese për ekskavator

2020

Online: 12d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 DB40L - makinë sitëse
 2
Pyet për çmimin

Makinë sitëse

2019

Online: 15d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 MB Alle Größen!! - kovë
 2
Pyet për çmimin

Kovë për makineri ndërtimi

E re
2020

Online: 19d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 MB Separatorschaufeln alle Größen/ alle Wellen - kovë
 2
Pyet për çmimin

Kovë për makineri ndërtimi

E re
2020

Online: 19d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 Rammer M14, 1.400kg f. 18- 28to. Bagger - çekiç hidraulik
 2
7 950 EUR

Çekiç hidraulik

2007

Online: 19d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 Simex T800 für Kompaktlader/ Werksgerät - hapës kanalesh
 2
27 850 EUR

Hapës kanalesh

2018

Online: 1m 6d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 MBI SGR1100/ 1500 PAKETPREIS!!! - kovë kafshuese
 2
19 950 EUR

Kovë kafshuese

E re
2020

Online: 1m 6d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 Rammer R45P, 3.000kg f. 35- 50to. Bagger - çekiç hidraulik
 2
Pyet për çmimin

Çekiç hidraulik

E re
2020

Online: 1m 13d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 Idromeccanica IMI99, 1.000kg, f. 14- 22to. Bagger - çekiç hidraulik
 2
9 750 EUR

Çekiç hidraulik

E re
2020

Online: 1m 17d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

 Simex 60cm Fräsrad f. Glasfasergräben - hapës kanalesh
 2
Pyet për çmimin

Hapës kanalesh

E re
2020

Online: 2m 4d

Fa. Baumatex

6

Gjermani, 53797 Lohmar Germany

Trego të gjitha ofertat (40)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Fa. Baumatex
Mesazhi u dërgua.