BAURENT
Më shumë se 1 vit me Truck1

BAURENT

Telefonat
Faqja e internetit
www.baurent.ro
Vendndodhja
Rumani, SIBIU
MUN. SIBIU STR. TILIŞCA Nr. 2, Romania
Ofertat e fundit
 Alta MANTALL XE100W - 2019 - ngritës gërshërë
 13
12 900 EUR

Ngritës gërshërë

2019
Ngarkesa e dobishme: 450 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

HAULOTTE Star10 - ngritës me direk vertikal
 10
10 000 EUR

Ngritës me direk vertikal

2007
346 orët
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

 Alta MANTALL XE 100W - ngritës gërshërë
 10
11 900 EUR

Ngritës gërshërë

2018
21 orët
Ngarkesa e dobishme: 450 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

 Alta MANTALL XE80N - ngritës gërshërë
 11
8 900 EUR

Ngritës gërshërë

2019
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

HAULOTTE H15SX - ngritës gërshërë
 6
14 000 EUR

Ngritës gërshërë

2007

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

HAULOTTE Compact 8 - ngritës gërshërë
 13
5 900 EUR

Ngritës gërshërë

2007
Ngarkesa e dobishme: 350 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

MERCEDES-BENZ Vito - furgon
 10
4 000 EUR

Furgon

2004
350 000 km
88 hp

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

HAULOTTE Star 10 - 2007 - ngritës me direk vertikal
 9
11 500 EUR

Ngritës me direk vertikal

2008
678 orët
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

HAULOTTE Compact 10N - ngritës gërshërë
 8
5 750 EUR

Ngritës gërshërë

2001

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

 New Alta MANTALL XE100C - ngritës gërshërë
 9
12 500 EUR

Ngritës gërshërë

2019
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Online: 5m 7d

BAURENT

Rumani, Sibiu

Trego të gjitha ofertat (30)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAURENT
Mesazhi u dërgua.