Bekkers Trucks

Bekkers Trucks

Faqja e internetit
www.bekkerstrucks.nl
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-17:00 E Shtunë
08:00-17:00 E Dielë
Vendndodhja
Holandë, Liempde
Boxtelseweg 57, 5298 VB Liempde
Personat e kontaktit
Jan Bekkers 0031622415378
Deutsch, English, Nederlands
Jan Bekkers 0031622415378
Ofertat e fundit
Rolls-Royce SILVER SPIRIT SILVER SPIRIT - vetura
 9
18 950 EUR

Vetura

1985
231 383 km

Online: 12orë 5min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz E 220 CDI automaat Combi Elegance - vetura
 8
3 950 EUR

Vetura

2003
298 302 km

Online: 12orë 5min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

DAF 45-160 - kamioncine me kontinier
 9
3 900 EUR

Kamioncine me kontinier

2008
876 000 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 2 580 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 12orë 5min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Harley-Davidson FLSTC 'SANTIAGO CHOPPER' TRIKE - motoçikleta
 9
23 500 EUR

Motoçikleta

1995
2 120 km

Online: 12orë 5min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz 1114 6 cil met kraan - kamion me anë të palosshme
 3
Pyet për çmimin

Kamion me anë të palosshme

1988
220 000 km
Pesha bruto: 11 000 kg

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Mercedes Benz C 200 D C200 D Avant Garde - vetura
 9
27 500 EUR

Vetura

2016
82 102 km

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Opel Combo Z13 dth - furgon
 9
1 250 EUR

Furgon

2006
286 922 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 625 kg
Pesha bruto: 1 835 kg

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Renault MASTER 125pk Automaat - furgon
 9
12 750 EUR

Furgon

2011
122 302 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 555 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Iveco 165-24 - zjarrfikëse
 9
7 900 EUR

Zjarrfikëse

1986

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

ID 0000171

Mercedes Benz 123 240D - vetura
 9
7 900 EUR

Vetura

1987
179 503 km

Online: 12orë 6min

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde, Netherlands

Trego të gjitha ofertat (36)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Bekkers Trucks
Mesazhi u dërgua.