Bekkers Trucks

Bekkers Trucks

Faqja e internetit
www.bekkerstrucks.nl
Vendndodhja
Holandë, Liempde
Boxtelseweg 57, 5298 VB Liempde
Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands
Ofertat e fundit
Mercedes Benz 639 VITO 120 CDI 120 CDI - furgon
 9
10 500 EUR

Furgon

2008
315 266 km

Online: 16d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Mercedes Benz Citan 109 CDI - furgon
 9
10 450 EUR

Furgon

2016
63 085 km

Online: 19d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Mercedes Benz 280 SE SE - vetura
 8
12 950 EUR

Vetura

1970
27 800 km

Online: 25d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Maserati SPIDER Maserati 222 Cabriolet - vetura
18 950 EUR

Vetura

1991

Online: 25d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Harley-Davidson Elektra 1200 - motoçikleta
 9
12 500 EUR

Motoçikleta

1978
3 570 km

Online: 25d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

BMW 535I V8 - vetura
 9
14 500 EUR

Vetura

1996
66 474 km

Online: 25d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Rolls-Royce SILVER SPIRIT SILVER SPIRIT - vetura
 9
18 950 EUR

Vetura

1985
231 383 km

Online: 27d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Mercedes Benz C 200 D C200 D Avant Garde - vetura
 9
27 500 EUR

Vetura

2016
82 102 km

Online: 1m

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

BMW Z3 - vetura
 8
7 250 EUR

Vetura

1997
105 721 km

Online: 1m 17d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Mercedes Benz Vito 120 CDI - furgon
 9
12 250 EUR

Furgon

2010
201 862 km

Online: 1m 17d

Bekkers Trucks

8

Holandë, Liempde

Trego të gjitha ofertat (39)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Bekkers Trucks
Mesazhi u dërgua.