Bepos-GmbH
I besueshëm
7
Më shumë se 7 vjet me Truck1

Bepos-GmbH

Faqja e internetit
www.Bepos.deals
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-18:00 E Shtunë
09:00-12:00 E Dielë
Vendndodhja
Gjermani, Rethem
Ziegeleiweg.1, DE-27336 Rethem/Aller, Germany
Ofertat e fundit
Krone SZP 18 eLB 4- CS  - gjysmërimorkio me perde anësore
 8
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2013
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 420 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 2d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

Schmitz Cargobull SCS 24/L - 13.62 EB Getränke-LaSI-XL-2x Liftachs  - gjysmërimorkio me perde anësore
 6
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 480 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 2d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

MAN 18.440 XXL/ 4x2 BLS-EfficientLine-Intarder  - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
490 500 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

ID 1922248

Schmitz Cargobull SKO 24/L-13.4 FP 45 Cool  - gjysmërimorkio frigorifer
 10
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio frigorifer

2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 332 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 2d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

MAN 18.440 XXL/ 4x2 BLS-XXL  - gjysmë-kamion
 10
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
379 706 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 PEB  - gjysmërimorkio me perde anësore
 12
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me perde anësore

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 087 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 5d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

MAN MAN 18.400 4x4 BLS -Euro-5-  - gjysmë-kamion
 7
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2012
541 284 km
4x4
400 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 9d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

ID 2022292

Fliegl ZHKA 310 - Alukasten--5500kg-2x 10t Achsen  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 7
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2014
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 500 kg
Pesha bruto: 31 000 kg

Online: 9d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

ID 2022293

Schmitz Cargobull SKI SL 7.2 Thermo-Hardox Stahlrund -Schüte-25m3  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 10
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2014
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 9d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

DAF XF106-460-Super Space Cab-Intarder-Standklima  - gjysmë-kamion
 9
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
475 800 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 12d

Bepos-GmbH

7

Gjermani, Rethem

ID 1820774

Trego të gjitha ofertat (37)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Bepos-GmbH
Mesazhi u dërgua.