BMS BETON MAKINE SERVIS LTD nga Turqia, 45 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BMS BETON MAKINE SERVIS LTD

Aktivitetet
Leasing, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Turqia, İSTANBUL
İstanbul Cad. No:53 Işıklar Köyü Göktürk İstanbul, Turkey
Turqia
Isıklar Istanbul cd. No: 53 Eyüp / Istanbul / Turkey
Shih hartën
Orari i punës
09:00-18:30E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:10:16
Personat e kontaktit
SERKAN Yaşar
English, Русский, Türkçe

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
E Everdigm shitës i autorizuar
4.6
27 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Mercedes-Benz New Everdigm ECP 42 CX 5 ECP 42 CX5 on chassis - Pompë betoni: foto 1
Mercedes-Benz New Everdigm ECP 42 CX 5 ECP 42 CX5 on chassis - Pompë betoni: foto 2
Mercedes-Benz New Everdigm ECP 42 CX 5 ECP 42 CX5 on chassis - Pompë betoni: foto 3
Mercedes-Benz New Everdigm ECP 42 CX 5 ECP 42 CX5 on chassis - Pompë betoni: foto 4
Mercedes-Benz New Everdigm ECP 42 CX 5 ECP 42 CX5 on chassis - Pompë betoni: foto 5
E re2023Pesha neto: 31420 kg
Turqia
Kontakto shitësin
Betonstar M33ZT - Pompë stacionare betoni: foto 1
Betonstar M33ZT - Pompë stacionare betoni: foto 2
Betonstar M33ZT - Pompë stacionare betoni: foto 3
Betonstar M33ZT - Pompë stacionare betoni: foto 4
Betonstar M33ZT - Pompë stacionare betoni: foto 5
Pyet për çmimin
2016Pesha neto: 25180 kg20 hp
Turqia
Kontakto shitësin
S-Tüp Ön Yatak D90  for concrete pump - Sistemi hidraulik për Pompë betoni: foto 1
E re
Turqia
Kontakto shitësin
BMS BSP SP70 - Pompë stacionare betoni: foto 1
BMS BSP SP70 - Pompë stacionare betoni: foto 2
BMS BSP SP70 - Pompë stacionare betoni: foto 3
BMS BSP SP70 - Pompë stacionare betoni: foto 4
BMS BSP SP70 - Pompë stacionare betoni: foto 5
Pyet për çmimin
E re20228 orëtPesha neto: 4000 kg134 hp
Turqia
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis - Pompë betoni: foto 1
IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis - Pompë betoni: foto 2
IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis - Pompë betoni: foto 3
IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis - Pompë betoni: foto 4
IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis - Pompë betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Pompë betoni IVECO New BMS BLP 14-09 on chassis

E re2022Pesha neto: 4600 kg
Turqia
Botuar: 1m 2d
Pyet për çmimin
E re2022Pesha neto: 4600 kg
Turqia
Kontakto shitësin
S-Tüp Silindir Tamir Takımı Komple 160-60 262840TM - Pjesë këmbimi për Pajisje betoni: foto 1

Pjesë këmbimi për Pajisje betoni S-Tüp Silindir Tamir Takımı Komple 160-60 262840TM

E reZëvendëson OEM: 262840TM
Turqia
Botuar: 1m 2dNumri i referencës 98590941
Pyet për çmimin
E reZëvendëson OEM: 262840TM
Turqia
Kontakto shitësin
Schwing SP 1800 - Pompë stacionare betoni: foto 1
Schwing SP 1800 - Pompë stacionare betoni: foto 2
Schwing SP 1800 - Pompë stacionare betoni: foto 3
Schwing SP 1800 - Pompë stacionare betoni: foto 4
Schwing SP 1800 - Pompë stacionare betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Pompë stacionare betoni Schwing SP 1800

E re2022Pesha neto: 5400 kg154 hp
Turqia, İSTANBUL
Botuar: 1m 2d
Pyet për çmimin
E re2022Pesha neto: 5400 kg154 hp
Turqia, İSTANBUL
Kontakto shitësin
Putzmeister RV 10 - Pompë stacionare betoni: foto 1

Pompë stacionare betoni Putzmeister RV 10

2006Pesha neto: 930 kg
Turqia
Botuar: 1m 2d
Pyet për çmimin
2006Pesha neto: 930 kg
Turqia
Kontakto shitësin
Redüksiyon 6''-5,5'' x1200mm 1.Kalite Putzmeister 435338 for Putzmeister concrete pump - Pjesë këmbimi për Pompë betoni: foto 1
Pyet për çmimin
E reZëvendëson OEM: 435338
Turqia
Kontakto shitësin
Putzmeister T229488005  for Putzmeister concrete pump - Pjesë këmbimi për Pompë betoni: foto 1

Pjesë këmbimi për Pompë betoni Putzmeister T229488005 for Putzmeister concrete pump

E reZëvendëson OEM: T229488005
Turqia
Botuar: 1m 2dNumri i referencës 98591150
Pyet për çmimin
E reZëvendëson OEM: T229488005
Turqia
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(45)
t1 test dealer - BMS BETON MAKINE SERVIS LTD
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.