Jorn Bolding A/S

Jorn Bolding A/S

Telefonat
Faqja e internetit
www.bolding.as
Vendndodhja
Danimarkë, Esbjerg
Handværkervej 55, 6710 Esbjerg V, Denmark
Ofertat e fundit
SDC ALU sider - gjysmërimorkio me anë të palosshme
 6
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me anë të palosshme

2019
4-aks
Pesha bruto: 54 000 kg

Online: 14d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6007

Montracon Udtræk - gjysmërimorkio me platformë
 15
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 080 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 14d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6054

Nicolas Svanehals + 2+3+4 modul - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2000
9-aks

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 5677+5681+5684+5686

SDC ALU sider - gjysmërimorkio me anë të palosshme
 5
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me anë të palosshme

2019
4-aks
Pesha bruto: 54 000 kg

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6006

CIMC 20ft - gjysmërimorkio me bot
 9
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot

2019
Ngarkesa e dobishme: 34 900 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
Vëllimi i serbatorit: 35 000 L

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6161

Nicolas MDE 14 4+4+3+3 - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 8
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

1997

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6176

Dennison  - gjysmërimorkio me platformë
 11
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2019
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6104

Dennison  - gjysmërimorkio me platformë
 10
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2019
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 21d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6105

Goldhofer THP/ET 2 - gjysmërimorkio
 8
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio

2002
2-aks

Online: 28d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6240

Goldhofer STZ-DL 4 AA - gjysmërimorkio me platformë
 12
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2009
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 53 120 kg
Pesha bruto: 71 200 kg

Online: 1m 1d

Jorn Bolding A/S

Danimarkë, Esbjerg

ID 6292

Trego të gjitha ofertat (69)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Jorn Bolding A/S
Mesazhi u dërgua.