Brecht CaraVan GmbH & Co KG
Brecht CaraVan GmbH & Co KG
Më shumë se 1 vit me Truck1

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Faqja e internetit
www.brecht-caravan.de
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-14:00 E Shtunë
11:00-16:00 E Dielë
Vendndodhja
Gjermani, Heilbronn
Lämlinstrasse 13 DE-74080 Heilbronn Germany
Ofertat e fundit
Hobby De Luxe 460 SFf Behindertengerecht -im Ausbau-  - rimorkio udhëtimit
 17
28 000 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Rimorkio udhëtimit

E re
2020

Online: 2d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Bürstner Averso Top 520 TK  - rimorkio udhëtimit
 14
17 250 EUR

Rimorkio udhëtimit

2017

Online: 4d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

HYMER / ERIBA / HYMERCAR Exsis-i 688  - furgon kamper
 16
58 950 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2015
34 000 km

Online: 18d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Hobby Prestige 720 KWFU  - rimorkio udhëtimit
 19
37 884 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Rimorkio udhëtimit

E re
2020

Online: 23d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Fendt Bianco 465 SFH Primo  - rimorkio udhëtimit
 16
24 945 EUR

Rimorkio udhëtimit

E re
2020

Online: 23d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Hobby Prestige 560 WLU  - rimorkio udhëtimit
 16
30 368 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Rimorkio udhëtimit

E re
2020

Online: 23d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Bürstner Premio 530 TL  - rimorkio udhëtimit
 17
21 175 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Rimorkio udhëtimit

E re
2020

Online: 24d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

HYMER / ERIBA / HYMERCAR Car Yellowstone Aufstelldach  - furgon kamper
 14
65 075 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 29d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Bürstner City Car C 602  - furgon kamper
 14
52 499 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2019

Online: 29d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Carado T 449  - furgon kamper
 20
67 744 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 30d

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Gjermani, Heilbronn

Trego të gjitha ofertat (102)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Brecht CaraVan GmbH & Co KG
Mesazhi u dërgua.