Buchhammer Handel GmbH nga Gjermani, 349 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Buchhammer Handel GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Lübeck
Roeckstrasse 38, 23568 Lübeck, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:36

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
4.8
21 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Hamm HD+ 90i VO - Rul rrugësh: foto 1
Hamm HD+ 90i VO - Rul rrugësh: foto 2
Hamm HD+ 90i VO - Rul rrugësh: foto 3
Hamm HD+ 90i VO - Rul rrugësh: foto 4
Hamm HD+ 90i VO - Rul rrugësh: foto 5
Pyet për çmimin
2022147 orëtPesha neto: 9815 kg113 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
BOMAG BF 800C S600 - Shtrues asfalti: foto 1
BOMAG BF 800C S600 - Shtrues asfalti: foto 2
BOMAG BF 800C S600 - Shtrues asfalti: foto 3
BOMAG BF 800C S600 - Shtrues asfalti: foto 4
BOMAG BF 800C S600 - Shtrues asfalti: foto 5
Pyet për çmimin
20163017 orëtPesha neto: 22600 kg180 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 1
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 2
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 3
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 4
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 5
Pyet për çmimin
20176377 orëtPesha neto: 16170 kg428 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
JCB 3CX ECO Sitemaster - demo machine! - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1
JCB 3CX ECO Sitemaster - demo machine! - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 2
JCB 3CX ECO Sitemaster - demo machine! - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 3
JCB 3CX ECO Sitemaster - demo machine! - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 4
JCB 3CX ECO Sitemaster - demo machine! - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 5
2022217 orëtPesha neto: 8320 kg72 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
JCB 4CX Sitemaster PRO - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 1
JCB 4CX Sitemaster PRO - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 2
JCB 4CX Sitemaster PRO - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 3
JCB 4CX Sitemaster PRO - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 4
JCB 4CX Sitemaster PRO - Fadromë me shkarkim nga prapa: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Fadromë me shkarkim nga prapa JCB 4CX Sitemaster PRO

2023927 orëtPesha neto: 9350 kg108 hp
Gjermani
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
2023927 orëtPesha neto: 9350 kg108 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Hamm HD+ 120i VO - Rul rrugësh: foto 1
Hamm HD+ 120i VO - Rul rrugësh: foto 2
Hamm HD+ 120i VO - Rul rrugësh: foto 3
Hamm HD+ 120i VO - Rul rrugësh: foto 4
Hamm HD+ 120i VO - Rul rrugësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Rul rrugësh Hamm HD+ 120i VO

E re202227 orëtPesha neto: 12645 kg154 hp
Gjermani
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
E re202227 orëtPesha neto: 12645 kg154 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Fendt 724 one Power+ Setting 2 - Traktor: foto 1
Fendt 724 one Power+ Setting 2 - Traktor: foto 2
Fendt 724 one Power+ Setting 2 - Traktor: foto 3
Fendt 724 one Power+ Setting 2 - Traktor: foto 4
Fendt 724 one Power+ Setting 2 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Traktor Fendt 724 one Power+ Setting 2

2023697 orëtPesha neto: 8299 kg233 hp
Gjermani
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
2023697 orëtPesha neto: 8299 kg233 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
John Deere 6120M - Traktor: foto 1
John Deere 6120M - Traktor: foto 2
John Deere 6120M - Traktor: foto 3
John Deere 6120M - Traktor: foto 4
John Deere 6120M - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Traktor John Deere 6120M

E re202332 orëtPesha neto: 5750 kg131 hp
Gjermani
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
E re202332 orëtPesha neto: 5750 kg131 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul rrugësh: foto 1
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul rrugësh: foto 2
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul rrugësh: foto 3
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul rrugësh: foto 4
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul rrugësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Rul rrugësh BOMAG BW 100 ACM-5

E re2017Pesha neto: 1650 kg19 hp
Gjermani
Botuar: 8d

20 500EUR

  • ≈ 2 125 009 ALL
  • ≈ 22 224 USD
E re2017Pesha neto: 1650 kg19 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
BOMAG BW 211 DH-5 - Ngjeshës: foto 1
BOMAG BW 211 DH-5 - Ngjeshës: foto 2
BOMAG BW 211 DH-5 - Ngjeshës: foto 3
BOMAG BW 211 DH-5 - Ngjeshës: foto 4
BOMAG BW 211 DH-5 - Ngjeshës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Ngjeshës BOMAG BW 211 DH-5

2022127 orëtPesha neto: 10600 kg125 hp
Gjermani
Botuar: 9d
Pyet për çmimin
2022127 orëtPesha neto: 10600 kg125 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(349)
t1 test dealer - Buchhammer Handel GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.