Gjysmë-kamionë - Buchhammer Handel GmbH, 4 oferta, Gjysmë-kamionë në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Buchhammer Handel GmbH - Gjysmë-kamionë

4
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Volvo FH 13.500 4x2 Globetrotter

Gjysmë-kamion
E re2023Euro 6493 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 3m 29d
Pyet për çmimin
E re2023Euro 6493 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine

Gjysmë-kamion
E re20231 km6x4Euro 3373 hpNgarkesa e dobishme: 31000 kgPesha bruto: 40800 kg
Gjermani, Lübeck
Botuar: 6m 16d
Pyet për çmimin
E re20231 km6x4Euro 3373 hpNgarkesa e dobishme: 31000 kgPesha bruto: 40800 kg
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

IVECO Trakker AD 380T38H - Day Cabine

Gjysmë-kamion
E re20233 kmEuro 3373 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 8m 12d
Pyet për çmimin
E re20233 kmEuro 3373 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine - Gjysmë-kamion: foto 1
IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine - Gjysmë-kamion: foto 2
IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine - Gjysmë-kamion: foto 3
IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine - Gjysmë-kamion: foto 4
IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

IVECO Trakker AD 380T38H - Sleeper Cabine

Gjysmë-kamion
E re20233 kmEuro 3373 hpNgarkesa e dobishme: 24610 kgPesha bruto: 34410 kg
Gjermani, Lübeck
Botuar: 8m 18d
Pyet për çmimin
E re20233 kmEuro 3373 hpNgarkesa e dobishme: 24610 kgPesha bruto: 34410 kg
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.