Kamionë - Buchhammer Handel GmbH, 1 oferta, Kamionë në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Buchhammer Handel GmbH - Kamionë

1
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Kamion vetëshkarkues: foto 1
IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Kamion vetëshkarkues: foto 2
IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Kamion vetëshkarkues: foto 3
IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Kamion vetëshkarkues: foto 4
IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

IVECO AT720T42T H - 16CBM - NOT FOR SALE IN THE EU/NO CE MARKING

Kamion vetëshkarkues
E re20233 kmEuro 3414 hpNgarkesa e dobishme: 28000 kgPesha bruto: 41000 kg
Gjermani, Lübeck
Botuar: 7m 4d
Pyet për çmimin
E re20233 kmEuro 3414 hpNgarkesa e dobishme: 28000 kgPesha bruto: 41000 kg
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.