Pajisje pylltarie - Buchhammer Handel GmbH, 12 oferta, Pajisje pylltarie në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Buchhammer Handel GmbH - Pajisje pylltarie

12
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
John Deere 648L - Pajisje pylltarie: foto 1
John Deere 648L - Pajisje pylltarie: foto 2
John Deere 648L - Pajisje pylltarie: foto 3
John Deere 648L - Pajisje pylltarie: foto 4
John Deere 648L - Pajisje pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

John Deere 648L

Pajisje pylltarie
2017867 orëtPesha neto: 17840 kg233 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 4d
Pyet për çmimin
2017867 orëtPesha neto: 17840 kg233 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 1
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 2
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 3
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 4
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ponsse Ergo AF 8W

Korrëse pylltarie
2023Pesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
2023Pesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Ponsse Buffalo Dual 8W - Transportues pyjor: foto 1
Ponsse Buffalo Dual 8W - Transportues pyjor: foto 2
Ponsse Buffalo Dual 8W - Transportues pyjor: foto 3
Ponsse Buffalo Dual 8W - Transportues pyjor: foto 4
Ponsse Buffalo Dual 8W - Transportues pyjor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Ponsse Buffalo Dual 8W

Transportues pyjor
2022617 orëtPesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
2022617 orëtPesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
John Deere 748L-II - Pajisje pylltarie: foto 1
John Deere 748L-II - Pajisje pylltarie: foto 2
John Deere 748L-II - Pajisje pylltarie: foto 3
John Deere 748L-II - Pajisje pylltarie: foto 4
John Deere 748L-II - Pajisje pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (37)

John Deere 748L-II

Pajisje pylltarie
20194217 orëtPesha neto: 19713 kg258 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
20194217 orëtPesha neto: 19713 kg258 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
John Deere 1270G 8WD - Korrëse pylltarie: foto 1
John Deere 1270G 8WD - Korrëse pylltarie: foto 2
John Deere 1270G 8WD - Korrëse pylltarie: foto 3
John Deere 1270G 8WD - Korrëse pylltarie: foto 4
John Deere 1270G 8WD - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

John Deere 1270G 8WD

Korrëse pylltarie
E re20233 orëtPesha neto: 22900 kg263 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re20233 orëtPesha neto: 22900 kg263 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 1
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 2
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 3
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 4
Ponsse Ergo AF 8W - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Ponsse Ergo AF 8W

Korrëse pylltarie
2022407 orëtPesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
2022407 orëtPesha neto: 21500 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
John Deere 1510G - Transportues pyjor: foto 1
John Deere 1510G - Transportues pyjor: foto 2
John Deere 1510G - Transportues pyjor: foto 3
John Deere 1510G - Transportues pyjor: foto 4
John Deere 1510G - Transportues pyjor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

John Deere 1510G

Transportues pyjor
E re20245 orëtPesha neto: 21800 kgNgarkesa e dobishme: 15000 kg219 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re20245 orëtPesha neto: 21800 kgNgarkesa e dobishme: 15000 kg219 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Ponsse Bear 8W - Korrëse pylltarie: foto 1
Ponsse Bear 8W - Korrëse pylltarie: foto 2
Ponsse Bear 8W - Korrëse pylltarie: foto 3
Ponsse Bear 8W - Korrëse pylltarie: foto 4
Ponsse Bear 8W - Korrëse pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ponsse Bear 8W

Korrëse pylltarie
2020Pesha neto: 26800 kg344 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
2020Pesha neto: 26800 kg344 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor: foto 1
Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor: foto 2
Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor: foto 3
Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor: foto 4
Ponsse Buffalo active Frame - Transportues pyjor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ponsse Buffalo active Frame

Transportues pyjor
E re2023257 orëtPesha neto: 19800 kgNgarkesa e dobishme: 14000 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re2023257 orëtPesha neto: 19800 kgNgarkesa e dobishme: 14000 kg281 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
WARATAH H480C - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 1
WARATAH H480C - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 2
WARATAH H480C - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 3

WARATAH H480C

Kokë e makinës prerëse të pyllit
E re20223 orëtPesha neto: 1350 kg
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re20223 orëtPesha neto: 1350 kg
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Caterpillar Caterpillar 545C - Pajisje pylltarie: foto 1
Caterpillar Caterpillar 545C - Pajisje pylltarie: foto 2
Caterpillar Caterpillar 545C - Pajisje pylltarie: foto 3
Caterpillar Caterpillar 545C - Pajisje pylltarie: foto 4
Caterpillar Caterpillar 545C - Pajisje pylltarie: foto 5
Shiko të gjitha fotot (38)

Caterpillar Caterpillar 545C

Pajisje pylltarie
201210123 orëtPesha neto: 19198 kg217 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d

115 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 11 695 992 ALL
  • ≈ 123 166 USD
201210123 orëtPesha neto: 19198 kg217 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Log Max 6000V - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 1
Log Max 6000V - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 2
Log Max 6000V - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 3
Log Max 6000V - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 4
Log Max 6000V - Kokë e makinës prerëse të pyllit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Log Max 6000V

Kokë e makinës prerëse të pyllit
E re2022Pesha neto: 1342 kg
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re2022Pesha neto: 1342 kg
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.