Van der Burg Parts

Van der Burg Parts

Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, WOUDENBERG
Klein Landaas 73931 GC Woudenberg
Ofertat e fundit
HEJA Heja 3000 vijf sterren  2-paards trailer XL - rimorkio bagëtish
 4
2 500 EUR

Rimorkio bagëtish

2004
Ngarkesa e dobishme: 1 320 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 7d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID heja

Volkswagen Crafter L2 H2 DUBBELE SCHUIFDEUR - furgon
 11
11 950 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
200 235 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
109 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 335 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 17d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID crafter

Volvo fh - përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit
 2
Pyet për çmimin

Përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit

2020
OEM: 21 516 469

Online: 20d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

Audi Q5 3.0 tdi v6 S-line S-tronic - veturë
 7
28 950 EUR

Veturë

2015
126 054 km

Online: 20d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID q5

Volvo XC40 - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 1
99 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

2019
OEM: 31 651 217

Online: 21d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID spatscherm xc40

Volvo XC40 - ventilatori
 1
195 EUR
Çmimi neto

Ventilatori

2019
OEM: 32 222 109

Online: 21d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID koelvin xc40

Scania Ngs r serie - aerodinamikë/ kuadër i drejtimit të tërthortë
 2
135 EUR
Çmimi neto

Aerodinamikë/ kuadër i drejtimit të tërthortë

2019
OEM: 2 542 904

Online: 27d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID bu1701

Scania Ngs r serie - aerodinamikë/ kuadër i drejtimit të tërthortë
 2
135 EUR
Çmimi neto

Aerodinamikë/ kuadër i drejtimit të tërthortë

2019
OEM: 2 542 892

Online: 27d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID bu1700

Scania S next gen - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 1
195 EUR
Çmimi neto

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

2017
OEM: 2 422 394

Online: 27d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID bu1699

Volvo FH4 - telajo/ shasia
 1
150 EUR
Çmimi neto

Telajo/ shasia

2013
OEM: 21 908 955

Online: 27d

Van der Burg Parts

Holandë, WOUDENBERG

ID bu1697

Trego të gjitha ofertat (380)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Van der Burg Parts
Mesazhi u dërgua.