BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V. nga Holandë, 127 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Aktivitetet
Leasing
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Holandë, Roosendaal
Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:30E Hënë - E Premte
09:00-15:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:21:03
Personat e kontaktit
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
4.6
83 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Business Ambition Marge geen btw - Kamioncine dopio kabinë: foto 1
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Business Ambition Marge geen btw - Kamioncine dopio kabinë: foto 2
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Business Ambition Marge geen btw - Kamioncine dopio kabinë: foto 3
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Business Ambition Marge geen btw - Kamioncine dopio kabinë: foto 4
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang Business Ambition Marge geen btw - Kamioncine dopio kabinë: foto 5
2017145895 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3136 hp
Holandë, Roosendaal
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Automaat Koel vries Wagen Dag & Nacht - Furgon frigorifer: foto 1
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Automaat Koel vries Wagen Dag & Nacht - Furgon frigorifer: foto 2
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Automaat Koel vries Wagen Dag & Nacht - Furgon frigorifer: foto 3
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Automaat Koel vries Wagen Dag & Nacht - Furgon frigorifer: foto 4
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Automaat Koel vries Wagen Dag & Nacht - Furgon frigorifer: foto 5
2019185251 kmdizelNumri i ndenjëseve: 2150 hp
Holandë, Roosendaal
Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI 432 Meubelbak & Lift KLep Airco 3 Zits - Kamioncine me kontinier: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI 432 Meubelbak & Lift KLep Airco 3 Zits - Kamioncine me kontinier: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI 432 Meubelbak & Lift KLep Airco 3 Zits - Kamioncine me kontinier: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI 432 Meubelbak & Lift KLep Airco 3 Zits - Kamioncine me kontinier: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 414 2.2 CDI 432 Meubelbak & Lift KLep Airco 3 Zits - Kamioncine me kontinier: foto 5
2017212289 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3143 hp
Holandë, Roosendaal
Volkswagen T5 Transporter Multivan 2.5 TDI Trendline 7 Zits Airco Cruise Dub - Furgon pasagjerësh: foto 1
Volkswagen T5 Transporter Multivan 2.5 TDI Trendline 7 Zits Airco Cruise Dub - Furgon pasagjerësh: foto 2
Volkswagen T5 Transporter Multivan 2.5 TDI Trendline 7 Zits Airco Cruise Dub - Furgon pasagjerësh: foto 3
Volkswagen T5 Transporter Multivan 2.5 TDI Trendline 7 Zits Airco Cruise Dub - Furgon pasagjerësh: foto 4
Volkswagen T5 Transporter Multivan 2.5 TDI Trendline 7 Zits Airco Cruise Dub - Furgon pasagjerësh: foto 5
2005575717 kmdizelEuro 4Numri i ndenjëseve: 7131 hp
Holandë, Roosendaal
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa - Furgon: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa - Furgon: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa - Furgon: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa - Furgon: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L2H2 Cruise 3 Zits Mbux Camera Trekhaa

Furgon
202156879 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3143 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 14dNumri i referencës V-49-FKD

34 950EUR

 • ≈ 3 503 038 ALL
 • ≈ 37 367 USD
202156879 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3143 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air - Furgon frigorifer: foto 1
Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air - Furgon frigorifer: foto 2
Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air - Furgon frigorifer: foto 3
Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air - Furgon frigorifer: foto 4
Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air - Furgon frigorifer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Iveco Daily 35S13D 2.3 375 Automaat Koelwagen Dag & Nacht. Air

Furgon frigorifer
2016263832 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3126 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 14dNumri i referencës VLF-23-K

18 750EUR

 • ≈ 1 879 312 ALL
 • ≈ 20 046 USD
2016263832 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3126 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk - Furgon frigorifer: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk - Furgon frigorifer: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk - Furgon frigorifer: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk - Furgon frigorifer: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk - Furgon frigorifer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 CDI 432 Maxi Koel Vries 3 Zits Opstap werk

Furgon frigorifer
2014459111 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 3131 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 17dNumri i referencës V-388-RT

9 950EUR

 • ≈ 997 288 ALL
 • ≈ 10 638 USD
2014459111 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 3131 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha - Furgon i vogël: foto 1
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha - Furgon i vogël: foto 2
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha - Furgon i vogël: foto 3
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha - Furgon i vogël: foto 4
Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha - Furgon i vogël: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Mercedes-Benz Vito 116 CDI Lang 2 Automaat Cruise Schuifdeur L Trekha

Furgon i vogël
2015264097 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 2165 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 17dNumri i referencës V-642-RT

11 950EUR

 • ≈ 1 197 748 ALL
 • ≈ 12 776 USD
2015264097 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 2165 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000 - Furgon: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000 - Furgon: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000 - Furgon: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000 - Furgon: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000 - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Mercedes-Benz Sprinter 214 2.2 CDI 366 L2 H2 Automaat 3 Zit Trekhaak 2000

Furgon
2016179334 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3129 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 19dNumri i referencës VHT-78-H

18 950EUR

 • ≈ 1 899 358 ALL
 • ≈ 20 260 USD
2016179334 kmdizelNumri i ndenjëseve: 3129 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai - Kamioncine me kontinier: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai - Kamioncine me kontinier: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai - Kamioncine me kontinier: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai - Kamioncine me kontinier: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Mercedes-Benz Sprinter 513 2.2 BlueTEC 432LAutomaat Meubelbak&laadklep Ai

Kamioncine me kontinier
2016315224 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3131 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Botuar: 19dNumri i referencës VS-571-X

14 950EUR

 • ≈ 1 498 438 ALL
 • ≈ 15 984 USD
2016315224 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3131 hp
Holandë, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Trego të gjitha ofertat(127)
t1 test dealer - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.