BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V. nga Holandë, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

 Leasing
Vlerësim
4.6 76 komente
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
09:00-15:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Roosendaal
Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal
Personat e kontaktit
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter L2H2 Airco Opstap Euro 5 213 2.2 CDI 366 export - furgon
 18
8 950 EUR

Furgon

2015
360 097 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 3d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës V-002-NK

Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI L3H2 Maxi Airco Navi Cruise camera Ops - furgon
 16
31 950 EUR

Furgon

2020
103 101 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 5d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VVB-21-X

Renault Kangoo Z.E. Elektrisch Airco Automaat Marge geen btw accu pakk - furgon i vogël
 19
9 950 EUR

Furgon i vogël, furgon elektrik

2012
35 874 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 6d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VSN-35-F

Volkswagen Caddy 1.6 TDI Airco Trekhaak 1400 kg Euro 5 - furgon i vogël
 20
6 950 EUR

Furgon i vogël

2011
144 036 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 10d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 3-VPN-30

Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 CDI 432 Automaat 3 Zits Meubelbak L434B.21 - kamioncine me kontinier
 24
26 950 EUR

Kamioncine me kontinier

2018
81 205 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 10d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VTS-19-Z

Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI L4H3 Highline Maxi Airco Navi Camera Cr - furgon
 20
29 950 EUR

Furgon

2017
154 308 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 10d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës V-520-GK

Mercedes-Benz Sprinter 314 2.2 CDI 432 Meubel & Lift Airco 3 Zits Dhollan - kamioncine me kontinier
 21
36 950 EUR

Kamioncine me kontinier

2019
69 029 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 10d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VVG-16-Z

Mercedes-Benz Sprinter 519 3.0 CDI L3H2 Airco Cruise 3 Zits Navi Euro 6 . - furgon
 20
39 950 EUR

Furgon

2020
127 140 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 11d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VTS-98-T

Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Airco Cruise Euro 6 - furgon
 20
9 450 EUR

Furgon

2018
168 017 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 11d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës V-168-JR

Volkswagen Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT Trendline Airco Trekhaak 1400 kg - furgon i vogël
 15
11 450 EUR

Furgon i vogël

2016
172 979 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 11d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VV-893-D

Trego të gjitha ofertat (146)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Mesazhi u dërgua.
t1 old