Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.carl-ulrich.de
Orari i punës
07:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:30-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, 91710 Gunzenhausen
Oettinger Str. 15 - 19, 91710 Gunzenhausen, Germany
Personat e kontaktit
Stefan Brandstetter
Deutsch
Ofertat e fundit
 Humbaur - H 752010 DK Startrailer abklappbare Zugdeichsel - rimorkio makine
 5
686 EUR

Rimorkio makine

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 604 kg
Pesha bruto: 750 kg

Online: 23d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1282

 Humbaur - HGK253718-21PF60 Deluxe Tandem Kühlanhänger - rimorkio frigorifer
 3
Pyet për çmimin

Rimorkio frigorifer

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 385 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Online: 23d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 5353.100

 Humbaur - HA133015 Einachser gebremst 1,3to - rimorkio makine
 15
1 473 EUR

Rimorkio makine

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 020 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 1m 6d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1339

 Humbaur - HUK303117 Rückwärtskipper Elektropumpe - rimorkio vetëshkarkuese
 15
3 595 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 315 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 3059

 Humbaur - HT203118 Tandemanhänger 2,0t Hochlader - rimorkio makine
 15
2 285 EUR

Rimorkio makine

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 480 kg
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 2610

 Humbaur - HN303121 Tandemanhänger 3,0to Hochlader - rimorkio makine
 15
3 146 EUR

Rimorkio makine

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 460 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 2625

 Humbaur - HS253718 Baumaschinentransporter mit Auffahrbohlen - rimorkio
 15
Pyet për çmimin

Rimorkio

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 810 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 3574

 Humbaur - HU132314 Hochlader gebremst 1,3to - rimorkio makine
 15
1 472 EUR

Rimorkio makine

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 010 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 1454

 Humbaur - FTK274020 Fahrzeugtransporter Autotransporter - rimorkio autotransportuese
 13
Pyet për çmimin

Rimorkio autotransportuese

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 070 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 4107

 Humbaur - Bauwagen 184222-24PF30 Einachser - kontejner ndërtimi
 4
Pyet për çmimin

Kontejner ndërtimi

E re
2020
Pesha bruto: 1 800 kg
Pesha neto: 1 020 kg
Ngarkesa e dobishme: 780 kg

Online: 1m 27d

Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH

Gjermani, 91710 Gunzenhausen

ID 5994

Trego të gjitha ofertat (353)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Carl Ulrich Fahrzeug- und Karosseriebau GmbH
Mesazhi u dërgua.