CB Camper Base Rhein-Main GmbH nga Gjermani, 159 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

CB Camper Base Rhein-Main GmbH

Aktivitetet
Qira, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Gustavsburg
Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Shih hartën
Orari i punës
09:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-13:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:21:00
Personat e kontaktit
Michael Vöpel
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
4.2
485 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Hobby De Luxe 400 SFe Modell 2024 - Rulot: foto 1
Hobby De Luxe 400 SFe Modell 2024 - Rulot: foto 2
Hobby De Luxe 400 SFe Modell 2024 - Rulot: foto 3
Hobby De Luxe 400 SFe Modell 2024 - Rulot: foto 4
Hobby De Luxe 400 SFe Modell 2024 - Rulot: foto 5
E re
Gjermani, Gustavsburg
Tabbert Senara 460 E 2,3 IC-Modell 2024 - Rulot: foto 1
E re
Gjermani, Gustavsburg
Fendt Apero 515 SG Modell 2023 - Rulot: foto 1
Fendt Apero 515 SG Modell 2023 - Rulot: foto 2
Fendt Apero 515 SG Modell 2023 - Rulot: foto 3
Fendt Apero 515 SG Modell 2023 - Rulot: foto 4
Fendt Apero 515 SG Modell 2023 - Rulot: foto 5
E re
Gjermani, Gustavsburg
Fendt Bianco Activ 515 SGE Modell 2024 - Rulot: foto 1
Fendt Bianco Activ 515 SGE Modell 2024 - Rulot: foto 2
Fendt Bianco Activ 515 SGE Modell 2024 - Rulot: foto 3
Fendt Bianco Activ 515 SGE Modell 2024 - Rulot: foto 4
Fendt Bianco Activ 515 SGE Modell 2024 - Rulot: foto 5
E re
Gjermani, Gustavsburg
Ofertat e fundit
Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A - Kamper gjysmë i integruar: foto 1
Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A - Kamper gjysmë i integruar: foto 2
Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A - Kamper gjysmë i integruar: foto 3
Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A - Kamper gjysmë i integruar: foto 4
Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A - Kamper gjysmë i integruar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Knaus Van TI Plus 650 MEG Platinum Selection 177 PS, A

Kamper gjysmë i integruar
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 16orë 57minNumri i referencës cw-19677496

63 857EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 400 387 ALL
 • ≈ 68 273 USD
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024 - Kamper gjysmë i integruar: foto 1
Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024 - Kamper gjysmë i integruar: foto 2
Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024 - Kamper gjysmë i integruar: foto 3
Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024 - Kamper gjysmë i integruar: foto 4
Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024 - Kamper gjysmë i integruar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Weinsberg CaraCompact 600 MEG EDITION [PEPPER] Modell 2024

Kamper gjysmë i integruar
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 3dNumri i referencës cw-19667565

63 857EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 400 387 ALL
 • ≈ 68 273 USD
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Weinsberg CaraBus 540 MQ - Furgon kampingu: foto 1
Weinsberg CaraBus 540 MQ - Furgon kampingu: foto 2
Weinsberg CaraBus 540 MQ - Furgon kampingu: foto 3
Weinsberg CaraBus 540 MQ - Furgon kampingu: foto 4
Weinsberg CaraBus 540 MQ - Furgon kampingu: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Weinsberg CaraBus 540 MQ

Furgon kampingu
2023205 km
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 7dNumri i referencës cw-19489347

45 370EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 547 435 ALL
 • ≈ 48 508 USD
2023205 km
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter - Furgon kampingu: foto 1
Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter - Furgon kampingu: foto 2
Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter - Furgon kampingu: foto 3
Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter - Furgon kampingu: foto 4
Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter - Furgon kampingu: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Weinsberg CaraBus 540 MQ (Peugeot) Jung gebrauchter

Furgon kampingu
20243985 km
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 11dNumri i referencës cw-17784986

50 294EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 040 967 ALL
 • ≈ 53 772 USD
20243985 km
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür - Rulot: foto 1
Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür - Rulot: foto 2
Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür - Rulot: foto 3
Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür - Rulot: foto 4
Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Fendt Apero 465 SFB Fliegenschutztür

Rulot
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 11dNumri i referencës cw-19570853

20 160EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 020 636 ALL
 • ≈ 21 554 USD
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter - Kamper gjysmë i integruar: foto 1
Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter - Kamper gjysmë i integruar: foto 2
Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter - Kamper gjysmë i integruar: foto 3
Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter - Kamper gjysmë i integruar: foto 4
Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter - Kamper gjysmë i integruar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Knaus Van TI 640 MEG Vansation MAN 140 PS, Schalter

Kamper gjysmë i integruar
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Botuar: 13dNumri i referencës cw-19588124

62 176EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 231 900 ALL
 • ≈ 66 476 USD
E re
Gjermani, Am Flurgraben 38-42, 65462 Gustavsburg , Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(159)
t1 test dealer - CB Camper Base Rhein-Main GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.