Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Telefonat
Faqja e internetit
www.caravan-boehm.de
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
09:30-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Thum
Chemnitzer Str. 80 09419 Thum, Germany
Ofertat e fundit
Pössl Summit 640 * Euro 6d temp * SOFORT  - furgon kamper
 14
50 633 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 10d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl Summit 640 * Euro 6d temp * SOFORT verfügbar  - furgon kamper
 14
52 332 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 10d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl Summit 600 PLUS * Euro 6d temp * Automatik  - furgon kamper
 1
48 958 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 24d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl 2Win R PLUS * Euro 6d temp * SOFORT  - furgon kamper
 11
42 998 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 24d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Roadcar R 540 * Mod 2020 * Euro 6d temp * Sofort  - furgon kamper
 14
40 852 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 1m 5d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl 2 Win PLUS * SOFORT * Euro 6d temp  - furgon kamper
 18
46 990 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 1m 22d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl Roadcruiser EVOLUTION - das neue Raumwunder  - furgon kamper
 11
53 158 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 1m 26d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl Roadstar 600 L * Euro 6d temp * SOFORT  - furgon kamper
 19
50 573 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2020

Online: 2m 3d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl Roadcruiser Revolution * SOFORT * 4 Personen  - furgon kamper
 20
58 990 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2019

Online: 3m 25d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Pössl VANSTER * DIE NEUHEIT VON PÖSSL  - furgon kamper
 5
45 740 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 19.00%

Furgon kamper

E re
2019

Online: 4m 6d

Caravan Böhm GmbH Event & Marketing

Gjermani, Thum

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Caravan Böhm GmbH Event & Marketing
Mesazhi u dërgua.