CAROCAS SARL
CAROCAS SARL
I besueshëm

CAROCAS SARL

 Leasing
 Dorëzim
 Zhdoganimi
Telefonat
Faqja e internetit
https://www.carocas.com/
Orari i punës
09:30-18:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Francë, Seclin
4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France
Personat e kontaktit
YVES BARREY
Ofertat e fundit
HYMER BMC I 580 - furgon kamper
 1
58 950 EUR

Furgon kamper

2019
750 km

Online: 24d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

HYMER ERIBA Solifer GT 636 - furgon kamper
 1
21 700 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2008
44 880 km
Numri i ndenjëseve: 4

Online: 24d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

ID 92

NIESMANN + BISCHOFF ARTO 78 F - furgon kamper
 1
78 850 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2019
850 km
Numri i ndenjëseve: 4

Online: 1m 5d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

ID 54

BÜRSTNER NEXXO T728 G - furgon kamper
 1
32 500 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2013
46 957 km
Numri i ndenjëseve: 6

Online: 1m 8d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

ID 20

HOBBY 560 UL PREMIUM - rimorkio udhëtimit
 1
9 200 EUR
Çmimi neto

Rimorkio udhëtimit

2012

Online: 1m 8d

CAROCAS SARL

Francë, Seclin

HYMER Tramp GT 316 CDI - furgon kamper
 1
18 900 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2006
58 400 km
Numri i ndenjëseve: 4

Online: 1m 8d

CAROCAS SARL

Francë, Seclin

ID 24

HYMER Exsis-i 678 - furgon kamper
 1
51 750 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2019
340 km
Numri i ndenjëseve: 4

Online: 1m 10d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

ID 23

DETHLEFFS Trend T6717 - furgon kamper
 6
29 700 EUR
Çmimi neto

Furgon kamper

2016
72 582 km
Numri i ndenjëseve: 4

Online: 1m 12d

CAROCAS SARL

Francë, 4 Rue du Fourchon 59113 Seclin, France

ID 33

HOBBY 560 CFE PREMIUM - rimorkio udhëtimit
 1
13 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio udhëtimit

2017

Online: 1m 12d

CAROCAS SARL

Francë, Seclin

ID 28

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te CAROCAS SARL
Mesazhi u dërgua.