CLAAS Braunschweig GmbH

CLAAS Braunschweig GmbH

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, Schwülper
Waller See 24 DE-38179 Schwülper, Germany
Personat e kontaktit
Philipp Gaus
Deutsch, English
Stefan Holtmannspötter
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Krone X Disc 620 - kokë e makinës korrëse
 12
Pyet për çmimin

Kokë e makinës korrëse

2017

Online: 1d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID KO963608

Welger D6060 - dengmbledhëse katrore
 13
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse katrore

2008

Online: 1d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID WL125100159

Claas QUADRANT 2200 - makineritë e tjera
 14
Pyet për çmimin

Makineritë e tjera

2001

Online: 1d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID 73501210

Krone Cv 150 XC - dengmbledhëse e rrumbullakët
 7
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse e rrumbullakët, mbështjellëse dengjesh

2010

Online: 29d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID KO15C797869

Claas ROLLANT 375 RC UNIWRAP PRO - dengmbledhëse e rrumbullakët
 13
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2011

Online: 2m 18d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID 76600732

Claas VARIANT 360 RC PRO - dengmbledhëse e rrumbullakët
 13
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2014

Online: 2m 18d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID 75104164

Claas ROLLANT 620 - dengmbledhëse e rrumbullakët
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2018

Online: 2m 18d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID J0200167

Krone Big Pack 1270 XC - dengmbledhëse katrore
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse katrore

2009

Online: 2m 18d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID KOKBP12783490

Claas QUADRANT 3300 RC TAND - dengmbledhëse katrore
 5
Pyet për çmimin

Dengmbledhëse katrore

2016
1 794 orët

Online: 4m 12d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID 00784137

Claas LEXION 760 TERRA TRAC - autokombajnë
 9
Pyet për çmimin

Autokombajnë

2013
1 429 orët
530 hp

Online: 4m 12d

CLAAS Braunschweig GmbH

C

Gjermani, 38179 Schwülper, Deutschland

ID 00784008

Trego të gjitha ofertat (24)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te CLAAS Braunschweig GmbH
Mesazhi u dërgua.