COLINET
Francë, SAINT MARTIN EN HAUT

COLINET

Francë, SAINT MARTIN EN HAUT
Faqja e internetit
Vendndodhja
5 place de la liberté 69850 SAINT MARTIN EN HAUT, France
Personi i kontaktit
Sylvain Colinet
Français
Ofertat e fundit
Enorossi BATRAKE 12 - barkthyese/ shkundës bari
 2
Pyet për çmimin

Barkthyese/ shkundës bari

2017

Online: 16d

ID AML RD

Claas LINER 470 S - barkthyese/ shkundës bari
 2
Pyet për çmimin

Barkthyese/ shkundës bari

2005

Online: 16d

ID AML RD

Deutz-Fahr 5120 TTV - traktor me goma
 4
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2015
3 900 orët

Online: 30d

ID aml 2800

Amazone ZA-M 1500 F - shpërndarës plehu kimik
 2
3 100 EUR

Shpërndarës plehu kimik

2006

Online: 1m 21d

ID AP 16856

Hand-made BHS 45 - makineri bujqësore
 2
Pyet për çmimin

Makineri bujqësore

2000

Online: 1m 21d

ID SAB 15620

Perugini 320 - makinë kompostimi
 3
3 950 EUR

Makinë kompostimi

2005

Online: 1m 21d

ID AML 16698

 MIXEUR A LISIER - pajisje plehërimi
 1
800 EUR

Pajisje plehërimi

Online: 1m 21d

ID AML 2548

Binger VSL 07 P - kokë
 2
7 500 EUR

Kokë për makineri bujqësore

2013

Online: 1m 21d

ID AP 10303

 RAU ROTOTILLER - lesë
 2
3 000 EUR

Lesë

Online: 1m 21d

ID AML SC

Howard HR18-50 - lesë
 2
1 750 EUR

Lesë

1996

Online: 1m 21d

ID AML 15366

Trego të gjitha ofertat (34)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te COLINET
Mesazhi u dërgua.