comrowa Technik Agent

comrowa Technik Agent

 Ankand
 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Faqja e internetit
www.technik-agent.de
Orari i punës
07:00-19:00 E Hënë - E Premte
07:00-19:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Billigheim
Silcherstrasse 4, 74842 Billigheim
Personat e kontaktit
Rolf Walter
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Saphir GS 803 - barkthyese
 7
4 300 EUR
Çmimi neto

Barkthyese

2019

Online: 2d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 041921

Palfinger TKA 28 KS - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
61 933 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2002

Online: 2d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 041221

Reck Taifun Jumbo JRY - pajisje plehërimi
 6
2 941 EUR
Çmimi neto

Pajisje plehërimi

2010

Online: 2d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 050421

Teupen LEO 30 T - platformë ajrore e montuar në kamion
 13
54 454 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2002
8 900 orët

Online: 2d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 041221

Teagle 7100 Einstreu und Fütterung - grirës i kashtës
 4
12 500 EUR
Çmimi neto

Grirës i kashtës

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 181020

Rau Rau ROTOSEM 300+ROTOTILLER RD 30 - mbjellëse në radhë
 13
3 700 EUR
Çmimi neto

Mbjellëse në radhë

2000
1 000 orët

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 210121

 IRUM TAF 2012 - pajisje pylltarie
 8
62 000 EUR
Çmimi neto

Pajisje pylltarie

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 041119

Pöttinger Novadisc - korrëse bari
 2
Pyet për çmimin

Korrëse bari

E re
2021

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 060921

Bressel & Lade Rund- und Rechteckballenzange - fashetë
 5
1 500 EUR
Çmimi neto

Fashetë për traktor

2018

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 110820

Dücker HM 200 - copëtuese druri
 11
19 900 EUR
Çmimi neto

Copëtuese druri

2017

Online: 10d

comrowa Technik Agent

Gjermani, Billigheim

ID 20032020

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te comrowa Technik Agent
Mesazhi u dërgua.