DAF Used Trucks Deutschland
DAF Used Trucks Deutschland
Më shumë se 1 vit me Truck1
D
DAF shitës i autorizuar
Galeri

DAF Used Trucks Deutschland

Telefonat
Faqja e internetit
www.dafusedtrucks.com
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Frechen
DAF-Allee 1 D-50226 Frechen, Germany
Personat e kontaktit
Alexander Malinowski
Deutsch, English
Ofertat e fundit
DAF FT XF480 - gjysmë-kamion
 14
60 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
408 766 km
4x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G199698

DAF FT XF480 - gjysmë-kamion
 14
58 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
384 245 km
4x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G197713

DAF FT XF480 - gjysmë-kamion
 13
64 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
302 771 km
4x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G200221

DAF FT XF460 - gjysmë-kamion
 14
34 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
519 076 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G098295

DAF FT XF510 LOW DECK - gjysmë-kamion
 14
43 200 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
382 534 km
4x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G152007

DAF FT XF460 - gjysmë-kamion
 14
47 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
464 466 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G158740

DAF FT CF440 LOW DECK - gjysmë-kamion
 14
23 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
554 740 km
4x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G103133

DAF FT XF510 - gjysmë-kamion
 14
37 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
487 204 km
4x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G122726

DAF FT XF480 - gjysmë-kamion
 14
63 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
288 488 km
4x2
483 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G200202

DAF FT CF440 LOW DECK - gjysmë-kamion
 14
20 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
599 266 km
4x2
435 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 2d

DAF Used Trucks Deutschland

D

Gjermani, DAF Used Trucks Deutschland

ID G103144

Trego të gjitha ofertat (153)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DAF Used Trucks Deutschland
Mesazhi u dërgua.