DAF Used Truck Center Lyon
DAF Used Truck Center Lyon
D
DAF shitës i autorizuar
Galeri

DAF Used Truck Center Lyon

Telefonat
Faqja e internetit
www.dafusedtrucks.com
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Francë, Saint Priest
9 Chemin Genas 69108 SAINT PRIEST Rhône-Alpes - Rhône 69, France
Personat e kontaktit
Franck Leon
English, Français
Ofertat e fundit
DAF CF 510 FT - gjysmë-kamion
 14
28 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
240 373 km
4x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G114918

DAF FT XF460 - gjysmë-kamion
 14
34 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
364 556 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G099813

DAF XF 460 FT - gjysmë-kamion
 13
20 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
426 620 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G050893

DAF XF 480 FT - gjysmë-kamion
 14
55 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
196 001 km
4x2
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G215090

DAF XF 480 FT - gjysmë-kamion
 14
56 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
228 787 km
4x2
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G215304

DAF XF 510 FT - gjysmë-kamion
 14
42 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
304 452 km
4x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G182179

DAF XF 510 FT - gjysmë-kamion
 14
31 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
550 767 km
4x2
510 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G105533

DAF XF 460 FT - gjysmë-kamion
 14
41 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
318 229 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G169575

DAF XF 460 FT - gjysmë-kamion
 14
43 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
315 144 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G163725

DAF XF 460 FT - gjysmë-kamion
 14
43 350 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
335 306 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

DAF Used Truck Center Lyon

D

Francë, DAF Used Trucks France

ID G164691

Trego të gjitha ofertat (217)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DAF Used Truck Center Lyon
Mesazhi u dërgua.