Danatek A/S

Danatek A/S

Telefonat
Faqja e internetit
www.danatek.dk
Vendndodhja
Danimarkë, Farsø
Svingelbjergvej 1 9640 Farsø, Denmark
Ofertat e fundit
Faucheux Faucheux 100 - ngarkues ballor për traktor
 2
1 339 EUR
Çmimi neto

Ngarkues ballor për traktor

Online: 6d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Wacker DPU 5045 DPU 5055 - pllakë vibratori
 2
2 945 EUR
Çmimi neto

Pllakë vibratori

1985

Online: 6d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Kleber 600/70-28 TOPKER - gomat
 2
Pyet për çmimin

Gomat për makineri bujqësore

Online: 14d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Agerskov SMÅ BALLER - pajisje blegtorale
 2
1 071 EUR
Çmimi neto

Pajisje blegtorale

Online: 1m 2d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Kaweco Sonstiges - vagon vetëngarkues
 3
6 695 EUR
Çmimi neto

Vagon vetëngarkues

Online: 1m 4d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

 Marston - vagon vetëngarkues
 6
10 042 EUR
Çmimi neto

Vagon vetëngarkues

Online: 1m 4d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Fransgard TI6000 - barkthyese/ shkundës bari
 3
1 673 EUR
Çmimi neto

Barkthyese/ shkundës bari

Online: 1m 4d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Fendt 250 V. Frontlift & Front PTO - traktor me goma
 8
Pyet për çmimin

Traktor me goma

1994
7 647 orët

Online: 1m 12d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Kuhn Sonstiges - mbjellëse e kombinuar në radhë
 3
5 623 EUR
Çmimi neto

Mbjellëse e kombinuar në radhë

Online: 1m 12d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Talex Spyder 420 - barkthyese/ shkundës bari
 3
5 342 EUR
Çmimi neto

Barkthyese/ shkundës bari

2019

Online: 1m 12d

Danatek A/S

Danimarkë, Farsø

Trego të gjitha ofertat (136)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Danatek A/S
Mesazhi u dërgua.