Dedic GmbH nga Gjermani, 34 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Dedic GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Hamburg
Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Gjermani
Feldstrasse 12 , DE-23858 Reinfeld Holstein
Shih hartën
Orari i punës
08:00-19:00E Hënë - E Premte
08:00-19:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:22:59
Personat e kontaktit
Sabrina Gluhic

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
4.8
6 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz Vito 114 Tourer Allrad 4X4 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2015117000 kmNumri i ndenjëseve: 9
Gjermani, Hamburg
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Autobus urban: foto 1
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Autobus urban: foto 2
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Autobus urban: foto 3
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Autobus urban: foto 4
Neoplan N 1217/ HDC P15// Das Getriebe schaltet nicht . - Autobus urban: foto 5
2008580000 kmNumri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Hamburg
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 314 / CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2018430990 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 9
Gjermani, Hamburg
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 214 /CDI - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2020330000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 9
Gjermani, Hamburg
Ofertat e fundit
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 1
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 2
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 3
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 4
Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Iveco Irisbus 10m Fahrschulbus

Autobus urban
2009442000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 13d
Pyet për çmimin
2009442000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Setra S 516 /HD - Autobus urban: foto 1
Setra S 516 /HD - Autobus urban: foto 2
Setra S 516 /HD - Autobus urban: foto 3
Setra S 516 /HD - Autobus urban: foto 4
Setra S 516 /HD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Setra S 516 /HD

Autobus urban
2017640000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 13d
Pyet për çmimin
2017640000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Volvo 7700/7000 A - Autobus i artikuluar: foto 1
Volvo 7700/7000 A - Autobus i artikuluar: foto 2
Volvo 7700/7000 A - Autobus i artikuluar: foto 3
Volvo 7700/7000 A - Autobus i artikuluar: foto 4
Volvo 7700/7000 A - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Volvo 7700/7000 A

Autobus i artikuluar
2007550000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 47
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 13d

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 277 ALL
 • ≈ 10 584 USD
2007550000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 47
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Autobus qyteti
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 18d
Pyet për çmimin
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
MAN 3X A20/CNG - Autobus qyteti: foto 1
MAN 3X A20/CNG - Autobus qyteti: foto 2
MAN 3X A20/CNG - Autobus qyteti: foto 3
MAN 3X A20/CNG - Autobus qyteti: foto 4
MAN 3X A20/CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

MAN 3X A20/CNG

Autobus qyteti
2008630000 kmNumri i ndenjëseve: 42
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 18d

12 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 202 760 ALL
 • ≈ 12 830 USD
2008630000 kmNumri i ndenjëseve: 42
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
MAN R13/lions Regio -L/4X - Autobus suburban: foto 1
MAN R13/lions Regio -L/4X - Autobus suburban: foto 2
MAN R13/lions Regio -L/4X - Autobus suburban: foto 3
MAN R13/lions Regio -L/4X - Autobus suburban: foto 4
MAN R13/lions Regio -L/4X - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

MAN R13/lions Regio -L/4X

Autobus suburban
2012560000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 65
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 18d
Pyet për çmimin
2012560000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 65
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(34)
t1 test dealer - Dedic GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.