Delta-Competent GmbH

Delta-Competent GmbH

Faqja e internetit
https://www.delta-competent.de/
Orari i punës
07:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Waldbröl
Industriestraße 25, 51545 Waldbröl, Germany
Personat e kontaktit
Stephan Löding
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Iveco 120E18 + Palfinger Kran & Seilwinde  - kamion me karroceri të hapur
 9
6 999 EUR

Kamion me karroceri të hapur

1992
155 140 km
4x2
177 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 2d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Manitou MRT 1850 inkl. Palettengabel inkl. ABE  - fadromë me goma
 14
32 000 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2001
5 744 orët

Online: 2d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Minibagger Reißzahn MS01 MS03  - shkrifëtues
 5
193 EUR
Çmimi neto

Shkrifëtues për miniekskavator

Online: 9d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Schaeff HML41 inkl. ABE Verstellausleger Knickmatic  - ekskavator me goma
 20
17 900 EUR

Ekskavator me goma

1996
6 000 orët

Online: 26d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

JCB TM220 mit 4in1 Schaufel + Palettengabel ABE  - fadromë me goma
 16
40 000 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2013
2 197 orët

Online: 26d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Yanmar Vio 35 inkl. MS03 SW  - miniekskavator
 15
17 500 EUR

Miniekskavator

2007
4 380 orët

Online: 27d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

4000 kg CPCD40 - Seitenschieber  - ngarkues me pirun
 9
15 516 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2019
Dizel
2 orët
Lartësia e ngritjes: 2 050 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Online: 30d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Nante NT18 A mit PERKINS Diesel - miniekskavator
 9
15 516 EUR
Çmimi neto

Miniekskavator

E re
2021

Online: 30d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Komatsu PC180 LC-5K  - ekskavator me goma
 13
19 900 EUR

Ekskavator me goma

1992
7 351 orët

Online: 1m 4d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Hitachi ZX190W-3 optional OilQuick 70/55  - ekskavator me goma
 20
47 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2008
7 476 orët

Online: 1m 8d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Trego të gjitha ofertat (83)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Delta-Competent GmbH
Mesazhi u dërgua.