Delta-Competent GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
Delta-Competent GmbH

Delta-Competent GmbH

Vlerësim
4.3 58 komente
Orari i punës
07:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Gjermani, Waldbröl
Industriestraße 25, 51545 Waldbröl, Germany
Personat e kontaktit
Stephan Löding
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Unimog 427/50 U 1400 Winterdienst  - kamioncine vetëshkarkuese
 20
29 900 EUR

Kamioncine vetëshkarkuese

2002
73 419 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
163 hp
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 2d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Mercedes-Benz Unimog 427/10 U 1400 Winterdienst  - kamioncine vetëshkarkuese
 17
27 900 EUR

Kamioncine vetëshkarkuese

1994
55 318 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Pesha bruto: 7 500 kg

Botuar: 2d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Bobcat 323 J inkl. MS01 Schnellwechsler  - miniekskavator
 15
14 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2005
2 646 orët

Botuar: 12d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Blomenröhr 885/10500  - rimorkio vetëshkarkuese
 14
12 200 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2009
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 590 kg
Pesha bruto: 10 500 kg

Botuar: 24d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Nante NT10 Knickmatic mit Schwenklöffel  - miniekskavator
 13
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2022
36 orët

Botuar: 24d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Ford Tourneo Connect GLX Kombi kurz 1. Hand  - furgon pasagjerësh
 20
6 550 EUR

Furgon pasagjerësh

2007
155 547 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
90 hp

Botuar: 1m 13d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Heiden TA1000 höhenverstellbare Deichsel 1. Hand  - rimorkio e hapur/ platformë
 7
495 EUR

Rimorkio e hapur/ platformë

1995
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 720 kg
Pesha bruto: 1 000 kg

Botuar: 1m 29d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

O & K L 7 L7 inkl. Schaufel & Palettengabel  - fadrom me goma
 15
11 999 EUR

Fadrom me goma

3 231 orët

Botuar: 2m 1d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Liebherr A312 - viele Neuteile  - ekskavator me goma
 20
21 500 EUR

Ekskavator me goma

2001
8 924 orët

Botuar: 2m 5d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Porsche 911 Urmodell 930 SC Targa  - veturë
 20
55 911 EUR

Veturë

1982
159 643 km

Botuar: 2m 13d

Delta-Competent GmbH

Gjermani, Waldbröl

Trego të gjitha ofertat (80)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Delta-Competent GmbH
Mesazhi u dërgua.
t1 old