Gjysmë-kamionë - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 2 oferta, Gjysmë-kamionë në shitje - 4x2, Euro 4

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Gjysmë-kamionë - 4x2, Euro 4

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
4x2
Euro 4
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 1
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 2
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 3
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 4
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Scania R380 ADR

Gjysmë-kamion
2006945000 km4x2Euro 4
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 651 605 ALL
  • ≈ 7 076 USD
2006945000 km4x2Euro 4
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 1
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 2
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 3
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 4
Scania R380 ADR - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Scania R380 ADR

Gjysmë-kamion
2006916000 km4x2Euro 4
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

6 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 651 605 ALL
  • ≈ 7 076 USD
2006916000 km4x2Euro 4
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.