Gjysmë-kamionë - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 2 oferta, Gjysmë-kamionë në shitje - Euro 3
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Gjysmë-kamionë - Euro 3

2
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Euro 3
Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Mercedes-Benz Axor 3028 AXOR 6X4 STEEL SPRINGS

Gjysmë-kamion
2005773897 kmEuro 3
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 22dNumri i referencës 2738

14 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 453 335 ALL
  • ≈ 15 502 USD
2005773897 kmEuro 3
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

MAN TGA 26.430 BBS 6X6

Gjysmë-kamion
2006400000 km6x6Euro 3430 hpNgarkesa e dobishme: 11810 kgPesha bruto: 26000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 3m 21dNumri i referencës 2591
Pyet për çmimin
2006400000 km6x6Euro 3430 hpNgarkesa e dobishme: 11810 kgPesha bruto: 26000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.