Gjysmë-kamionë IVECO - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 4 oferta, Gjysmë-kamionë IVECO në shitje - 4x2

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Gjysmë-kamionë IVECO - 4x2

4
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
4x2
Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 1
Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 2
Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 3
Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 4
Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Stralis 460 EURO 6 LOW KM

Gjysmë-kamion
2016288857 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 854 569 ALL
  • ≈ 20 141 USD
2016288857 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Iveco Stralis 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 1
Iveco Stralis 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 2
Iveco Stralis 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 3
Iveco Stralis 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 4
Iveco Stralis 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Iveco Stralis 460 EUR6

Gjysmë-kamion
2016357551 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11609 kgPesha bruto: 19800 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 854 569 ALL
  • ≈ 20 141 USD
2016357551 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11609 kgPesha bruto: 19800 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 1
Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 2
Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 3
Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 4
Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco S-WAY 460 STRALIS 460 LOW KM

Gjysmë-kamion
2016355000 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

18 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 854 569 ALL
  • ≈ 20 141 USD
2016355000 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 1
Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 2
Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 3
Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 4
Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Stralis 460 AS 440 T/P 460 PK EURO 6 LOW KM

Gjysmë-kamion
2016365000 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11609 kgPesha bruto: 19800 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium

17 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 754 322 ALL
  • ≈ 19 052 USD
2016365000 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11609 kgPesha bruto: 19800 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.