Gjysmë-kamionë MAN - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 1 oferta, Gjysmë-kamionë MAN në shitje - Euro 3

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Gjysmë-kamionë MAN - Euro 3

1
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
MAN
Euro 3
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGA 26.430 BBS 6X6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

MAN TGA 26.430 BBS 6X6

Gjysmë-kamion
2006400000 km6x6Euro 3430 hpNgarkesa e dobishme: 11810 kgPesha bruto: 26000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Pyet për çmimin
2006400000 km6x6Euro 3430 hpNgarkesa e dobishme: 11810 kgPesha bruto: 26000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.