Gjysmë-kamionë VOLVO - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 9 oferta, Gjysmë-kamionë VOLVO në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Gjysmë-kamionë VOLVO

9
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
VOLVO
Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Volvo FH 420 MEGA APK TUV 12-2024

Gjysmë-kamion
2017833656 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11015 kgPesha bruto: 19000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 17dNumri i referencës 12491

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 555 865 ALL
 • ≈ 27 263 USD
2017833656 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 11015 kgPesha bruto: 19000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 440 EUR5 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 440 EUR5 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 440 EUR5 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 440 EUR5 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 440 EUR5 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Volvo FH 440 EUR5

Gjysmë-kamion
2009999900 km4x2Euro 5
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 17dNumri i referencës 12585

13 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 353 105 ALL
 • ≈ 14 433 USD
2009999900 km4x2Euro 5
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 500 6X2 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 500 6X2 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 500 6X2 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 500 6X2 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 500 6X2 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Volvo FH 500 6X2 EUR6

Gjysmë-kamion
2017580068 kmEuro 6500 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 22dNumri i referencës 2740

39 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 959 085 ALL
 • ≈ 42 232 USD
2017580068 kmEuro 6500 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FM 12.420 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FM 12.420 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FM 12.420 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FM 12.420 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FM 12.420 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Volvo FM 12.420 EUR6

Gjysmë-kamion
2014804000 kmEuro 6419 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 22dNumri i referencës 2737

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 653 795 ALL
 • ≈ 17 641 USD
2014804000 kmEuro 6419 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 16.750 8X4 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 16.750 8X4 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 16.750 8X4 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 16.750 8X4 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 16.750 8X4 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Volvo FH 16.750 8X4

Gjysmë-kamion
2015898000 km8x4Euro 6
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 5m 23dNumri i referencës 2461

57 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 763 225 ALL
 • ≈ 61 477 USD
2015898000 km8x4Euro 6
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 460 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Volvo FH 460 EUR6

Gjysmë-kamion
2016946000 km4x2Euro 6
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 6m 6dNumri i referencës 2445

26 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 605 980 ALL
 • ≈ 27 798 USD
2016946000 km4x2Euro 6
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 420 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 420 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 420 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 420 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 420 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Volvo FH 420

Gjysmë-kamion
2016999999 km4x2Euro 6428 hpNgarkesa e dobishme: 11910 kgPesha bruto: 20300 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 8m 23dNumri i referencës 2240

25 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 505 750 ALL
 • ≈ 26 729 USD
2016999999 km4x2Euro 6428 hpNgarkesa e dobishme: 11910 kgPesha bruto: 20300 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Volvo FH 460

Gjysmë-kamion
2014921702 km4x2Euro 6460 hpNgarkesa e dobishme: 12243 kgPesha bruto: 20100 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 8m 24dNumri i referencës 2230

22 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 255 175 ALL
 • ≈ 24 056 USD
2014921702 km4x2Euro 6460 hpNgarkesa e dobishme: 12243 kgPesha bruto: 20100 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 460 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Volvo FH 460

Gjysmë-kamion
2017917000 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 12387 kgPesha bruto: 20500 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1vNumri i referencës 2012

26 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 656 095 ALL
 • ≈ 28 333 USD
2017917000 km4x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 12387 kgPesha bruto: 20500 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.