Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 5 oferta, Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Karroceritë/ Kontejnerë e ndërrueshme

5
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
VDL 38 M3 - Kontejner roll-off: foto 1
VDL 38 M3 - Kontejner roll-off: foto 2
VDL 38 M3 - Kontejner roll-off: foto 3
VDL 38 M3 - Kontejner roll-off: foto 4
VDL 38 M3 - Kontejner roll-off: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

VDL 38 M3

Kontejner roll-off
2009
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2m 8dNumri i referencës 0017656

2 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 295 870 ALL
  • ≈ 3 193 USD
2009
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Emiliana Serbatoi TF9/50 - Rezervuari i magazinimit: foto 1
Emiliana Serbatoi TF9/50 - Rezervuari i magazinimit: foto 2
Emiliana Serbatoi TF9/50 - Rezervuari i magazinimit: foto 3
Emiliana Serbatoi TF9/50 - Rezervuari i magazinimit: foto 4
Emiliana Serbatoi TF9/50 - Rezervuari i magazinimit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Emiliana Serbatoi TF9/50

Rezervuari i magazinimit
2024Pesha bruto: 9745 kgPesha neto: 750 kgNgarkesa e dobishme: 8995 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2m 17dNumri i referencës 2597

5 750EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 576 696 ALL
  • ≈ 6 224 USD
2024Pesha bruto: 9745 kgPesha neto: 750 kgNgarkesa e dobishme: 8995 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
FUEL SOLUTIONS 3.6 M3 - Rezervuari i magazinimit: foto 1
FUEL SOLUTIONS 3.6 M3 - Rezervuari i magazinimit: foto 2
FUEL SOLUTIONS 3.6 M3 - Rezervuari i magazinimit: foto 3
FUEL SOLUTIONS 3.6 M3 - Rezervuari i magazinimit: foto 4
FUEL SOLUTIONS 3.6 M3 - Rezervuari i magazinimit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

FUEL SOLUTIONS 3.6 M3

Rezervuari i magazinimit
2024Pesha neto: 495 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2m 17dNumri i referencës 2596

3 750EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 376 106 ALL
  • ≈ 4 059 USD
2024Pesha neto: 495 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Fruehauf BDF - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Fruehauf BDF - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Fruehauf BDF - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Fruehauf BDF - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Fruehauf BDF - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Fruehauf BDF

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore
2010
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 3mNumri i referencës 2548

1 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 100 295 ALL
  • ≈ 1 082 USD
2010
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Plan KEN ALU / HOUT - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Plan KEN ALU / HOUT - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Plan KEN ALU / HOUT - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Plan KEN ALU / HOUT - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Plan KEN ALU / HOUT - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Plan KEN ALU / HOUT

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1v 7mNumri i referencës 0017260

10EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 002 ALL
  • ≈ 10 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.