Koka - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 7 oferta, Koka në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Koka

7
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Palfinger PK 15002 - Vinç me krah: foto 1
Palfinger PK 15002 - Vinç me krah: foto 2
Palfinger PK 15002 - Vinç me krah: foto 3
Palfinger PK 15002 - Vinç me krah: foto 4
Palfinger PK 15002 - Vinç me krah: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Palfinger PK 15002

Vinç me krah
2005
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 3mNumri i referencës 2551

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 153 312 ALL
  • ≈ 12 481 USD
2005
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Palfinger PK 15500 - Vinç me krah: foto 1
Palfinger PK 15500 - Vinç me krah: foto 2
Palfinger PK 15500 - Vinç me krah: foto 3
Palfinger PK 15500 - Vinç me krah: foto 4
Palfinger PK 15500 - Vinç me krah: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Palfinger PK 15500

Vinç me krah
2002
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 3mNumri i referencës 2550

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 153 312 ALL
  • ≈ 12 481 USD
2002
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Hiab 166 B2 CL - Vinç me krah: foto 1
Hiab 166 B2 CL - Vinç me krah: foto 2
Hiab 166 B2 CL - Vinç me krah: foto 3
Hiab 166 B2 CL - Vinç me krah: foto 4
Hiab 166 B2 CL - Vinç me krah: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Hiab 166 B2 CL

Vinç me krah
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1v 2mNumri i referencës 1641
Pyet për çmimin
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER - Kovë kafshuese: foto 1
Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER - Kovë kafshuese: foto 2
Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER - Kovë kafshuese: foto 3
Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER - Kovë kafshuese: foto 4
Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER - Kovë kafshuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Bakker GEJO 10 HAKENGRIJPER

Kovë kafshuese
2008
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1v 5mNumri i referencës 0017659
Pyet për çmimin
2008
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Kinshofer KM 920-12 - Kovë kafshuese për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 1
Kinshofer KM 920-12 - Kovë kafshuese për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 2
Kinshofer KM 920-12 - Kovë kafshuese për Pajisje për trajtimin e materialeve: foto 3

Kinshofer KM 920-12

Kovë kafshuese për Pajisje për trajtimin e materialeve
2012
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2v 2mNumri i referencës 0016998
Pyet për çmimin
2012
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Hiab 140/2 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 1
Hiab 140/2 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 2
Hiab 140/2 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 3
Hiab 140/2 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 4
Hiab 140/2 - Vinç për kamion për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Hiab 140/2

Vinç për kamion për Kamioni
1988
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2v 8mNumri i referencës 0016691

5 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 551 584 ALL
  • ≈ 5 969 USD
1988
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR - Kokë: foto 1
Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR - Kokë: foto 2
Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR - Kokë: foto 3
Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR - Kokë: foto 4
Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR - Kokë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Diversen DRUM GARDNER DENVER COMPRESSOR

Kokë
2007
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2v 11mNumri i referencës 0016508

3 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 300 864 ALL
  • ≈ 3 256 USD
2007
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.