Makineri industriale - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 1 oferta, Makineri industriale në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Makineri industriale

1
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
KTK 22 M3 - Pajisjet e ofiçinës: foto 1
KTK 22 M3 - Pajisjet e ofiçinës: foto 2
KTK 22 M3 - Pajisjet e ofiçinës: foto 3
KTK 22 M3 - Pajisjet e ofiçinës: foto 4
KTK 22 M3 - Pajisjet e ofiçinës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

KTK 22 M3

Pajisjet e ofiçinës
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 8m 21dNumri i referencës 2048

2 950EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 295 849 ALL
  • ≈ 3 201 USD
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.