Pajisje për trajtimin e materialeve - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A, 4 oferta, Pajisje për trajtimin e materialeve në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A - Pajisje për trajtimin e materialeve

4
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Terberg YT 182 - Traktor terminal: foto 1
Terberg YT 182 - Traktor terminal: foto 2
Terberg YT 182 - Traktor terminal: foto 3
Terberg YT 182 - Traktor terminal: foto 4
Terberg YT 182 - Traktor terminal: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Terberg YT 182

Traktor terminal
2012dizel
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1m 13dNumri i referencës 2667
Pyet për çmimin
2012dizel
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Terberg YT 180 - Traktor terminal: foto 1
Terberg YT 180 - Traktor terminal: foto 2
Terberg YT 180 - Traktor terminal: foto 3
Terberg YT 180 - Traktor terminal: foto 4
Terberg YT 180 - Traktor terminal: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Terberg YT 180

Traktor terminal
2002dizel
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2m 16dNumri i referencës 2605

13 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 1 353 982 ALL
  • ≈ 14 614 USD
2002dizel
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Datsun F01 A1 GAS - Pirun ngritës: foto 1
Datsun F01 A1 GAS - Pirun ngritës: foto 2
Datsun F01 A1 GAS - Pirun ngritës: foto 3
Datsun F01 A1 GAS - Pirun ngritës: foto 4
Datsun F01 A1 GAS - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Datsun F01 A1 GAS

Pirun ngritës
19883500 orët
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 5m 16dNumri i referencës 2421

3 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 351 032 ALL
  • ≈ 3 788 USD
19883500 orët
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Terberg KINGLIFT TKL-S-X3 - Pirun i montuar në kamion: foto 1
Terberg KINGLIFT TKL-S-X3 - Pirun i montuar në kamion: foto 2
Terberg KINGLIFT TKL-S-X3 - Pirun i montuar në kamion: foto 3
Terberg KINGLIFT TKL-S-X3 - Pirun i montuar në kamion: foto 4
Terberg KINGLIFT TKL-S-X3 - Pirun i montuar në kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Terberg KINGLIFT TKL-S-X3

Pirun i montuar në kamion
2012dizel352 orët
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 11m 14dNumri i referencës 0013207

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 752 212 ALL
  • ≈ 8 119 USD
2012dizel352 orët
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.