V.O.F. C. & P. DE VRIES

V.O.F. C. & P. DE VRIES

phone_iphoneTelefonat+31 184 61...
location_onVendndodhjaNetherlands, Hardinxveld-Giessendam
Rijshaak 22, 3371KC, HARDINXVELD-GIESSENDAM
languageFaqja e internetithttp://www.devriesheftrucks.nl
checkAktivitetetDorëzim, Riparimi dhe shërbimi
access_timeOrari i punës08:00-20:00 E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit — 16:18

Dërgo mesazhin te V.O.F. C. & P. DE VRIES


Privacy policy

Ofertat e fundit

Ofertat e fundit


Ngarkues me pirun Hyster H 4.00 XL
1
Ngarkues me pirun
Hyster H 4.00 XL
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Karburanti: dizel
Kapaciteti ngritës: 4000 kg
Pyet për çmimin
Online: 2d
Ngarkues me pirun Linde H80D-02 900
7
Ngarkues me pirun
Linde H80D-02 900
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Karburanti: dizel
Orët e makinerisë: 13900 orët
Lartësia e ngritjes: 3750 mm
Kapaciteti ngritës: 8000 kg
Pyet për çmimin
Online: 2d
Traktor rimorkimi Still R06
4
Traktor rimorkimi
Still R06
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2000
Karburanti: elektro
Orët e makinerisë: 2200 orët
1 605  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E16-01
6
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Linde E16-01
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Karburanti: elektro
Lartësia e ngritjes: 4770 mm
Kapaciteti ngritës: 1600 kg
Pyet për çmimin
Online: 6d
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Linde E20P
6
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma
Linde E20P
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Karburanti: elektro
Lartësia e ngritjes: 5500 mm
Pyet për çmimin
Online: 8d
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Linde E40P
4
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma
Linde E40P
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2001
Karburanti: elektro
Orët e makinerisë: 3308 orët
Kapaciteti ngritës: 4000 kg
Pyet për çmimin
Online: 10d
Ngarkues me pirun Still R70/25
5
Ngarkues me pirun
Still R70/25
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 1990
Karburanti: dizel
Lartësia e ngritjes: 4100 mm
Kapaciteti ngritës: 2500 kg
Pyet për çmimin
Online: 10d
Ngarkues me pirun Linde H30T
4
Ngarkues me pirun
Linde H30T
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 1989
Karburanti: LPG
Lartësia e ngritjes: 3750 mm
Kapaciteti ngritës: 3000 kg
3 500  EUR
Çmimi neto
Online: 14d
Ekskavator teleskopik AUSA ruwterrein verreiker T 204 H
1
1
Ekskavator teleskopik
AUSA ruwterrein verreiker T 204 H
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Karburanti: dizel
Orët e makinerisë: 600 orët
Lartësia e ngritjes: 4100 mm
Kapaciteti ngritës: 2000 kg
Pyet për çmimin
Online: 17d
Ekskavator teleskopik AUSA ruwterrein verreiker T 144 H
1
4
Ekskavator teleskopik
AUSA ruwterrein verreiker T 144 H
V.O.F. C. & P. DE VRIES
Holandë
E re
Viti i prodhimit: 2021
Karburanti: dizel
Orët e makinerisë: 3 orët
Lartësia e ngritjes: 4000 mm
Kapaciteti ngritës: 1350 kg
Pyet për çmimin
Online: 25d
Rezultate të gjetura: 48
Kërkimi u ruajt!

t1 dealer test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.