DGL-Handel & Transport

DGL-Handel & Transport

Faqja e internetit
www.wurzelstock.at
Orari i punës
08:00- E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Austri, Hellmonsödt
Untere Gewerbezeile 4 4202 Hellmonsödt, Austria
Ofertat e fundit
Era DHK 6002K  - minshkarkues
 8
7 320 EUR

Minshkarkues

1997
6 000 orët
46 hp

Online: 1d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

John Deer GX355  - korrëse bari i kopshtit
 11
3 000 EUR

Korrëse bari i kopshtit

2005
1 280 orët
1 hp

Online: 1d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Hochkippschaufel 4,5 m³  - kovë për ngarkues
 4
5 400 EUR

Kovë për ngarkues

Online: 7d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Universalschaufel Teleskoplader  - kovë
 4
720 EUR

Kovë për ekskavator teleskopik

Online: 7d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Universalschaufel Teleskoplader  - kovë
 9
1 560 EUR

Kovë për ekskavator teleskopik

Online: 7d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

MAN TGA 26.363  - kamion me karroceri të hapur
 10
28 200 EUR

Kamion me karroceri të hapur

2002
496 000 km
360 hp

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Wacker 1501 S  - minshkarkues
 8
19 080 EUR

Minshkarkues

2016
855 orët
23 hp

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Asphalt Fräse Wirtgen W500  - frezë asfalti
 14
26 400 EUR

Frezë asfalti

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Wacker RT 82SC  - mini rul
 7
7 560 EUR

Mini rul

2005
224 orët
22 hp

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Lindner Unitrac 82S  - mjet bujqësor/special
 20
40 000 EUR

Mjet bujqësor/special

2010

Online: 15d

DGL-Handel & Transport

Austri, Hellmonsödt

Trego të gjitha ofertat (16)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DGL-Handel & Transport
Mesazhi u dërgua.