Dieter Jaeger
Dieter Jaeger
I besueshëm
10
Më shumë se 10 vjet me Truck1

Dieter Jaeger

 Leasing
 Qira
Telefonat
Orari i punës
09:00-19:00 E Hënë - E Premte
10:00-14:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Würselen
Aachener Str. 145, DE-52146 Würselen, Germany LAGERPLATZ 1
Personat e kontaktit
Verkaufsabteilung
English, Deutsch, Français
Dieter Jäger
Ofertat e fundit
 Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS - transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
31 900 EUR

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme

2021
3-aks
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 Krone - SLED CHASSIS BJ 21 ELTU 6 SLIDE SLED CHASSIS - transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
449 EUR

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme

2021
3-aks
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.345,0 - gjysmë-kamion
 14
1 345 EUR

Gjysmë-kamion

2021
11 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENB BJ 21 BRD LEASE € 799,00 - gjysmë rimorkio frigorifer
 9
58 950 EUR

Gjysmë rimorkio frigorifer

2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 350 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING ANGEBOT

 DAF - 6X4 FTT 80to. XF 530 SSC BJ 21 LEASE € 1.645,00 - gjysmë-kamion
 14
1 845 EUR

Gjysmë-kamion

2021
11 km
6x4
530 hp
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0 - gjysmë rimorkio frigorifer
 13
799 EUR

Gjysmë rimorkio frigorifer

2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 350 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0 - gjysmë rimorkio frigorifer
 10
799 EUR

Gjysmë rimorkio frigorifer

2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 350 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 20 LEASE € 799,0 - gjysmë rimorkio frigorifer
 11
58 950 EUR

Gjysmë rimorkio frigorifer

2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 350 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 DAF - XF 530 SSC BJ 21 TOPEDITION BRD LEASE € 1.445,00 - gjysmë-kamion
 13
84 950 EUR

Gjysmë-kamion

2021
13 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

 DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499 - gjysmë-kamion
 12
1 499 EUR

Gjysmë-kamion

2021
5 km
4x2
530 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

Dieter Jaeger

10

Gjermani, Würselen

ID BRD LEASING

Trego të gjitha ofertat (25)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Dieter Jaeger
Mesazhi u dërgua.