Dingemanse B.V. nga Holandë, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Dingemanse B.V.

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Holandë, Hoogerheide
Antwerpsestraatweg 177, 4631 PN Hoogerheide, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:30-17:30E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:19:29

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
16 Më shumë se 16 vjet me Truck1
4.1
54 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
D.A.F. CF 75.310 6x2 RHD fuel tank 18.9 m3 / 5 comp - Autobot: foto 1
D.A.F. CF 75.310 6x2 RHD fuel tank 18.9 m3 / 5 comp - Autobot: foto 2
D.A.F. CF 75.310 6x2 RHD fuel tank 18.9 m3 / 5 comp - Autobot: foto 3
D.A.F. CF 75.310 6x2 RHD fuel tank 18.9 m3 / 5 comp - Autobot: foto 4
D.A.F. CF 75.310 6x2 RHD fuel tank 18.9 m3 / 5 comp - Autobot: foto 5
2009586000 km6x2Euro 4310 hp26000 kg18900 L
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Maisonneuve Food tank inox 30 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
Maisonneuve Food tank inox 30 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
Maisonneuve Food tank inox 30 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
Maisonneuve Food tank inox 30 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
Maisonneuve Food tank inox 30 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
20143-aks38000 kg30000 L
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Renault Midlum 270 4x2 fuel tank 11.5 m3 / 4 comp ADR 26-04-2024 - Autobot: foto 1
Renault Midlum 270 4x2 fuel tank 11.5 m3 / 4 comp ADR 26-04-2024 - Autobot: foto 2
Renault Midlum 270 4x2 fuel tank 11.5 m3 / 4 comp ADR 26-04-2024 - Autobot: foto 3
Renault Midlum 270 4x2 fuel tank 11.5 m3 / 4 comp ADR 26-04-2024 - Autobot: foto 4
Renault Midlum 270 4x2 fuel tank 11.5 m3 / 4 comp ADR 26-04-2024 - Autobot: foto 5
2013302500 km4x2Euro 5270 hp16000 kg11540 L
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
D.A.F. XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 1
D.A.F. XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 2
D.A.F. XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 3
D.A.F. XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 4
D.A.F. XF 460 4x2 Euro 6 + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 5
2016773000 km4x2Euro 6460 hp19000 kg
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Ofertat e fundit
Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Feldbinder Powder tank alu 36 m3 / 1 comp

20153-aks38000 kg36000 L
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 8dNumri i referencës EO051827

31 000EUR

 • ≈ 3 147 616 ALL
 • ≈ 33 483 USD
star
20153-aks38000 kg36000 L
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor - Gjysmë-kamion: foto 1
M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor - Gjysmë-kamion: foto 2
M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor - Gjysmë-kamion: foto 3
M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor - Gjysmë-kamion: foto 4
M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

M.A.N. TGX 18.460 4x2 Euro 6 + Hydraulics & Compressor

2017610300 km4x2Euro 6460 hp19000 kg
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 8dNumri i referencës M748891

34 500EUR

 • ≈ 3 502 992 ALL
 • ≈ 37 264 USD
star
2017610300 km4x2Euro 6460 hp19000 kg
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 1
M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 2
M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 3
M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 4
M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

M.A.N. TGM 26.280 6x4 tipper RHD + Palfinger Epsilon E100L

2008296250 km6x4280 hp26000 kg
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 11dNumri i referencës EM224235

21 000EUR

 • ≈ 2 132 256 ALL
 • ≈ 22 682 USD
star
2008296250 km6x4280 hp26000 kg
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Mercedes Arocs 1945 4X4 Hydrodrive Euro 6 + Retarder + Hydraulics

2017377950 km4x4Euro 6450 hp19000 kg
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 11dNumri i referencës M135854

46 000EUR

 • ≈ 4 670 656 ALL
 • ≈ 49 685 USD
star
2017377950 km4x4Euro 6450 hp19000 kg
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6 - Gjysmë-kamion: foto 1
M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6 - Gjysmë-kamion: foto 2
M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6 - Gjysmë-kamion: foto 3
M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6 - Gjysmë-kamion: foto 4
M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

M.A.N. TGS 24.460 6X2 RHD Euro 6

2017765000 km6x2Euro 6460 hp23000 kg
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 11dNumri i referencës EM086337

14 200EUR

 • ≈ 1 441 811 ALL
 • ≈ 15 337 USD
star
2017765000 km6x2Euro 6460 hp23000 kg
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Melton Food (beer) tank inox 29.6 m3 / 1 comp

19893-aks36500 kg29605 L
Holandë, Hoogerheide
Botuar: 11dNumri i referencës O58MT88

10 800EUR

 • ≈ 1 096 588 ALL
 • ≈ 11 665 USD
star
19893-aks36500 kg29605 L
Holandë, Hoogerheide
emailKontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(551)
t1 test dealer - Dingemanse B.V.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.