Dolphin s.r.o

Dolphin s.r.o

Telefonat
Faqja e internetit
www.dolphintours.sk
Orari i punës
00:00-24:00 E Hënë - E Premte
00:00-24:00 E Shtunë
00:00-24:00 E Dielë
Vendndodhja
Sllovakia, Ružinov
Pestovateľská 10 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov Slovensko, Slovakia
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 15
236 000 EUR

Autobus urban

2019
42 125 km
4x2

Online: 1m 9d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ  - autobus urban
 8
203 000 EUR

Autobus urban

2018
201 100 km
4x2

Online: 1m 9d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 17
238 000 EUR

Autobus urban

2019
47 661 km
4x2

Online: 1m 13d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 13
164 000 EUR

Autobus urban

2017
300 770 km
4x2

Online: 1m 16d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

SETRA ComfortClass S 515 HD - autobus urban
 20
259 000 EUR

Autobus urban

2019
58 147 km
4x2

Online: 1m 16d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 15
157 000 EUR

Autobus urban

2016
330 000 km
4x2

Online: 2m 18d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 14
162 000 EUR

Autobus urban

2016
342 000 km
4x2

Online: 2m 18d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 15
229 000 EUR

Autobus urban

2019
64 000 km
4x2

Online: 3m 5d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 15
147 000 EUR

Autobus urban

2016
359 000 km
4x2

Online: 5m 16d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

MERCEDES-BENZ Tourismo 15 - autobus urban
 9
229 000 EUR

Autobus urban

2019
35 600 km
4x2

Online: 5m 16d

Dolphin s.r.o

Sllovakia, Ružinov

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Dolphin s.r.o
Mesazhi u dërgua.