DRILLEX

Telefonat
Vendndodhja
Poloni, Lublin
Ofertat e fundit
Vermeer D33x44,D36x50 FS2 4,5m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 2
244 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D7x11, D9x13, D10x15 S3 Drill pipes, Żerdzie  - kokë
 3
122 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Ditch Witch JT1220 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - kokë
 7
156 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D80x100 Φ88,9 4,5m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 1
351 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Ditch Witch JT 920 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - kokë
 1
125 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D33x44,D36x50 FS1 3m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 1
185 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D33x44,D36x50 FS1 4,5m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 2
244 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D50x100 4,5m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 1
270 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Ditch Witch JT2720 Drill pipes, Żerdzie wiertnicze  - kokë
 1
171 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Vermeer D36x50 Φ68 4,5m Drill pipes, żerdzie  - kokë
 1
325 EUR

Kokë për makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

Online: 4m 3d

DRILLEX

Poloni, Polen

Trego të gjitha ofertat (30)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DRILLEX
Mesazhi u dërgua.