EHM-Caravan Oy
Finlandë, Hämeenlinna

EHM-Caravan Oy

Finlandë, Hämeenlinna
Faqja e internetit
Vendndodhja
Helsingintie 70 13430 Hämeenlinna, Finland
Ofertat e fundit
IVECO Daily 35C12V H2 2.3 umpi 15.6m3 - furgon kamper
 13
27 900 EUR

Furgon kamper

2009

Online: 4m 13d

SOLIFER 520 ARTIC - rimorkio udhëtimit
 13
18 900 EUR

Rimorkio udhëtimit

2007

Online: 4m 13d

LMC ti 574 Liberty - furgon kamper
 10
28 500 EUR

Furgon kamper

2008

Online: 4m 13d

FORD CARADO T 344 - furgon kamper
 12
27 890 EUR

Furgon kamper

2008

Online: 4m 13d

ADRIA Altea 502 - rimorkio udhëtimit
 14
8 490 EUR

Rimorkio udhëtimit

2007

Online: 4m 13d

EHM EL933 - fadromë me goma
 6
37 900 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 24.00%

Fadromë me goma

2019
10 km

Online: 5m 25d

FORD RIMOR Transit Horus 30 180 Hv - furgon kamper
 13
32 900 EUR

Furgon kamper

2010

Online: 5m 25d

FIAT RIMOR XGO Dynamic 22P - furgon kamper
 8
47 950 EUR

Furgon kamper

2018

Online: 5m 25d

 RIMOR XGO P28 plus - furgon kamper
 17
51 800 EUR

Furgon kamper

Online: 5m 25d

DODGE Victory Six - vetura
 13
45 000 EUR

Vetura

38 000 km

Online: 5m 25d

Trego të gjitha ofertat (12)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te EHM-Caravan Oy
Mesazhi u dërgua.