Autobedrijf Enting BV

Autobedrijf Enting BV

 Leasing
Faqja e internetit
www.entingauto.nl
Orari i punës
08:30-16:30 E Hënë - E Premte
09:30-13:30 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, Westerbork
Autobedrijf Enting B.V. de Noesten 27 9431 TC Westerbork, Netherlands
Personat e kontaktit
Chris Enting
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Peugeot Boxer 330 2.2 HDI L2H2 Profit+ Dubbele schuifdeur / airco / trekhaak / c... - furgon
 20
9 995 EUR

Furgon

2014
172 047 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 100 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 6d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 TiD Linear - veturë
 20
5 745 EUR

Veturë

2008
179 967 km

Online: 6d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

kuiper PLSD 3430 KG Laadvermogen / Lengte 635 CM / LIER - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 14
6 450 EUR

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2007
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 430 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 9d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Mitsubishi Canter 3C15 3.0 DI 295 11 TON BE Trekker Veldhuizen - gjysmë-kamion
 20
12 450 EUR

Gjysmë-kamion

2007
220 840 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 1 250 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 9d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Renault Kangoo 1.5 dCi 75 Energy Comfort Navi AC CC GARANTIE - furgon
 20
8 945 EUR

Furgon

2018
70 077 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 655 kg
Pesha bruto: 1 885 kg

Online: 30d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Mercedes Benz Vito 110 CDI L2 LANG / AIRCO / ZEER MOOI! - furgon
 20
9 995 EUR

Furgon

2012
83 943 km
Dizel

Online: 1m 28d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Volkswagen Crafter 35 2.5 TDI L1H1 Nette auto, airco. 9 persoons - minibus
 19
9 950 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
178 074 km
4x2

Online: 1m 28d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Renault Master T35 2.3 dCi L2H2 Trekhaak / Navigatie / Airco / 3000 KG aanhanger - furgon
 20
11 950 EUR

Furgon

2014
118 324 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 279 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 28d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Renault Master T35 2.5dCi L3 H1 Paardenwagen / Horsetruck - kamion bagëtish
 16
27 000 EUR

Kamion bagëtish

2006
123 682 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 1 140 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 28d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet LH2 Gran Volume Laadklep / EURO 5 - furgon
 20
6 950 EUR

Furgon

2014
341 942 km
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 28d

Autobedrijf Enting BV

Holandë, Westerbork, Netherlands

Trego të gjitha ofertat (14)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Autobedrijf Enting BV
Mesazhi u dërgua.