Esmatrans AG

Esmatrans AG

Faqja e internetit
http://www.esmatrans.ch/
Orari i punës
07:30-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Zvicra, CH-5272 Gansingen
Hirsacherstrasse 5, CH-5272 Gansingen, Switzerland
Personat e kontaktit
Franco Zagaria
Deutsch, English, Français, Italiano
Ofertat e fundit
 HONOLD HSA 21 Kasten, LBW - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
21 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2010
Ngarkesa e dobishme: 14 850 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 1d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 106044

Krone SE P Plane, LBW CITY - gjysmërimorkio me perde anësore
 7
24 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2016
Ngarkesa e dobishme: 15 800 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Online: 4d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 108820

Volvo VOLVO FL 240 - kamion me perde anësore
 5
10 000 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2011
Ngarkesa e dobishme: 5 150 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Online: 4d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 79035

 DINKEL DSAKWSTP Plane, LBW - geeignet für Getränke - gjysmërimorkio me perde anësore
 6
13 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
Ngarkesa e dobishme: 23 600 kg
Pesha bruto: 31 000 kg

Online: 8d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 107113

Sor SP 71 CITY Kühlkasten mit LBW - gjysmërimorkio frigorifer
 3
22 600 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2008
Ngarkesa e dobishme: 14 200 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Online: 8d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 103137

 HANGLER 2 AFEL 18 Kühler mit LBW - rimorkio frigorifer
 7
10 000 EUR
Çmimi neto

Rimorkio frigorifer

2006
Ngarkesa e dobishme: 12 520 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 160109

Ackermann Fahrzeugbau PA-F 18/7.4E Pritsche, Plane - rimorkio me perde anësore
 6
10 500 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me perde anësore

2010
Ngarkesa e dobishme: 9 900 kg
Pesha bruto: 15 000 kg

Online: 8d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 163829

Schmitz Cargobull AKO 18 Klimat. Kasten - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
12 800 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2010
Ngarkesa e dobishme: 12 800 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 22d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 166323

Scania R 420 Klimat. Kasten mit LBW - kamion vagonetë
 7
12 300 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2008
Ngarkesa e dobishme: 7 950 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 22d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 54048

Mercedes-Benz ACTROS 3244 Brücke mit KRAN und LBW - kamion me anë të palosshme
 13
74 600 EUR
Çmimi neto

Kamion me anë të palosshme

2008
Ngarkesa e dobishme: 12 600 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 22d

Esmatrans AG

Zvicra, CH-5272 Gansingen

ID 30868

Trego të gjitha ofertat (157)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Esmatrans AG
Mesazhi u dërgua.