Eurasia Project Management GmbH nga Gjermani, 15 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Eurasia Project Management GmbH

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Cologne
Annostr. 46 , 50678, Cologne, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:14:12
Personat e kontaktit
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
GOFA Tank trailer for oxygen, nitrogen, argon, gas, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
GOFA Tank trailer for oxygen, nitrogen, argon, gas, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
GOFA Tank trailer for oxygen, nitrogen, argon, gas, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
GOFA Tank trailer for oxygen, nitrogen, argon, gas, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
GOFA Tank trailer for oxygen, nitrogen, argon, gas, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Kontakto shitësin
Linde Cryogenic gas tank for nitrogen oxygen argon - Rezervuari i magazinimit: foto 1
Linde Cryogenic gas tank for nitrogen oxygen argon - Rezervuari i magazinimit: foto 2
Linde Cryogenic gas tank for nitrogen oxygen argon - Rezervuari i magazinimit: foto 3
Linde Cryogenic gas tank for nitrogen oxygen argon - Rezervuari i magazinimit: foto 4
Linde Cryogenic gas tank for nitrogen oxygen argon - Rezervuari i magazinimit: foto 5
1974
Gjermani, Cologne
Kontakto shitësin
MERCEDES-BENZ cryogenic tank for liquid nitrogen, oxygen - Kamioncine: foto 1
MERCEDES-BENZ cryogenic tank for liquid nitrogen, oxygen - Kamioncine: foto 2
MERCEDES-BENZ cryogenic tank for liquid nitrogen, oxygen - Kamioncine: foto 3
MERCEDES-BENZ cryogenic tank for liquid nitrogen, oxygen - Kamioncine: foto 4
MERCEDES-BENZ cryogenic tank for liquid nitrogen, oxygen - Kamioncine: foto 5
1998
Gjermani, Cologne
Kontakto shitësin
Karbonsan LNG Container Methane - Kontejner cisternë: foto 1
Karbonsan LNG Container Methane - Kontejner cisternë: foto 2
Karbonsan LNG Container Methane - Kontejner cisternë: foto 3
Karbonsan LNG Container Methane - Kontejner cisternë: foto 4
Karbonsan LNG Container Methane - Kontejner cisternë: foto 5
2016
Gjermani, Cologne
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Kamioni: foto 1
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Kamioni: foto 2
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Kamioni: foto 3
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Kamioni: foto 4
Satri/Seef , CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
Pyet për çmimin
Gjermani, Cologne
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Rezervuari i magazinimit: foto 1
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Rezervuari i magazinimit: foto 2
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Rezervuari i magazinimit: foto 3
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Rezervuari i magazinimit: foto 4
Messer Griesheim Gas tank for oxygen LOX argon LAR nitrogen LIN 3240L - Rezervuari i magazinimit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)
Pyet për çmimin
Gjermani, Cologne
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic

1980
Gjermani, Cologne
Botuar: 10m 17d
Pyet për çmimin
1980
Gjermani, Cologne
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry - Rezervuari i magazinimit: foto 1
Pyet për çmimin
1980
Gjermani
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

19811-aksNgarkesa e dobishme: 13500 kgPesha bruto: 20200 kgVëllimi i serbatorit: 13000 L
Gjermani
Botuar: 10m 17d
Pyet për çmimin
19811-aksNgarkesa e dobishme: 13500 kgPesha bruto: 20200 kgVëllimi i serbatorit: 13000 L
Gjermani
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Gjysmë rimorkio me bot: foto 1
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Gjysmë rimorkio me bot: foto 2
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Gjysmë rimorkio me bot: foto 3
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Gjysmë rimorkio me bot: foto 4
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank - Gjysmë rimorkio me bot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank

19903-aksNgarkesa e dobishme: 21170 kgPesha bruto: 32500 kg
Gjermani
Botuar: 10m 17d
Pyet për çmimin
19903-aksNgarkesa e dobishme: 21170 kgPesha bruto: 32500 kg
Gjermani
Trego të gjitha ofertat(15)
t1 test dealer - Eurasia Project Management GmbH
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.