EWALS MEGA TRADING

EWALS MEGA TRADING

Telefonat
Faqja e internetit
www.ewals-mega.trading
Vendndodhja
Holandë, Tegelen
Olivier van Noortweg 7, 5993 SL Venlo, The Netherlands
Ofertat e fundit
Kässbohrer MEGA FLAT - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
5 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 300 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 1d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID 2015 kASSBOHRER MEGA FLAT

Krone 2015 XLS KRONE MEGA P400 HUCKEPACK FLAT - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
9 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 470 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 6d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Tegelen

ID 2015 XLS KRONE MEGA P400 HUCKEPACK FLAT

Schmitz Cargobull 2014 XL Schmitz flat - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 18
4 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 625 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 20d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID 2014 Schmitz XL mega flat

LAG STACK 2010 LAG P400 HUCKEPACK MEGA FLAT - gjysmërimorkio me platformë
 12
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 750 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3m 25d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID 2010 LAG MEGA STACK

Krone 4x 2012 KRONE XL MEGA HUCKEPACK - gjysmërimorkio me perde anësore
 20
5 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 690 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 8d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID 2012 KRONE ex IZ

Krone 3x 2015 MEGA HUCKEPACK FLAT - gjysmërimorkio me platformë
 20
6 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 470 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 21d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID XSH15KRONE FLAT

LAG 150x 2010 XL MEGA HUCKEPACK CURTAINSIDER - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 100 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 21d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Venlo

ID 150x CCH10LAG

Krone 2012 MEGA HUCKEPACK FLAT - gjysmërimorkio me platformë
 14
4 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 690 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 21d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Tegelen

ID CSH12KRONE FLAT

Krone 2013 XL MEGA CURTAINSIDER - gjysmërimorkio me perde anësore
 19
3 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 21d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, Tegelen

ID OLOF13Krone - damage

LAG 2012 XL LAG MEGA P400 HUCKEPACK - gjysmërimorkio me perde anësore
 13
3 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 130 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 4m 21d

EWALS MEGA TRADING

Holandë, venlo

ID CCH12LAG schade

Trego të gjitha ofertat (17)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te EWALS MEGA TRADING
Mesazhi u dërgua.