Fichtner Nutzfahrzeuge

Fichtner Nutzfahrzeuge

Faqja e internetit
http://www.fichtner-lkw.de
Vendndodhja
Gjermani, 38108 Braunschweig
Steinriedendamm 15, Geb. 41 A, 38108 Braunschweig, Germany
Ofertat e fundit
Krone WP 7,7 Jumbo C 7,82 LaSi - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 950 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 060 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 940 kg

Online: 2m 15d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 4507_04

Wecon WP 7,7 Jumbo C 7,82 XL verzinkt - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 11
2 850 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 180 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 820 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 4511

Krone ZZW 18 Jumbo Volumen 7,82 Code EN 12642 XL - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 11
7 999 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2014
Ngarkesa e dobishme: 14 520 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 0450_1

Krone ZZW 18 Jumbo Volumen 7,82 Code EN 12642 XL - rimorkio me perde anësore
 11
7 999 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me perde anësore

2014
Ngarkesa e dobishme: 14 520 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 0450_2

Krone WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 Code XL - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 13
4 999 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 060 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 1201_2

Krone WP 7,7 Jumbo BDF C 7,82 Code XL - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 950 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 060 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 940 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 4507_10

Krone WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 Code XL - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
3 550 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 180 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 6878

Krone WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 Code XL - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
5 250 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore

2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 060 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 1047_02

Krone WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 Pattform Plateau Tieflader - karroceri e ndërrueshme me platformë
 5
1 750 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me platformë

2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 000 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID --

Krone WP 7,7 Jumbo C 7,82 Plateau Plattform - karroceri e ndërrueshme me platformë
 8
1 850 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme me platformë

2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 200 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 800 kg

Online: 3m 3d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, 38108 Braunschweig

ID 4507_01

Trego të gjitha ofertat (17)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Fichtner Nutzfahrzeuge
Mesazhi u dërgua.