ForksTrading B.V.

ForksTrading B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.forkstrading.com
Vendndodhja
Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Ippelseweg 13 4255 HW Nieuwendijk , Netherlands
Personat e kontaktit
Machiel van Andel
Deutsch, English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
 Linde K - pirun seleksionues
 5
15 950 EUR

Pirun seleksionues

2015
Elektro
2 711 orët
Lartësia e ngritjes: 7 230 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 3d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  VA72

 Linde T16 - pirun paletash
 4
1 250 EUR

Pirun paletash

2011
Elektro
552 orët
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  VA63

 Linde K - pirun seleksionues
 4
14 950 EUR

Pirun seleksionues

2013
Elektro
2 198 orët
Lartësia e ngritjes: 6 230 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  BA88

 Linde T16 - pirun paletash
 4
1 250 EUR

Pirun paletash

2011
Elektro
582 orët
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL91

 Linde H20T-03 - ngarkues me pirun
 4
4 950 EUR

Ngarkues me pirun

2001
LPG
2 647 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 3d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL80

 Still EXV12 - stivosës
 4
2 950 EUR

Stivosës

2015
Elektro
1 144 orët
Lartësia e ngritjes: 3 320 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 6d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL39

 Still RX20-16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
8 250 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2015
Elektro
5 267 orët
Lartësia e ngritjes: 4 950 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 6d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL34

 Linde H35D-02 Evo - ngarkues me pirun
 3
8 250 EUR

Ngarkues me pirun

2013
Dizel
19 066 orët
Lartësia e ngritjes: 3 360 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 6d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL53

 Still RX50-15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
5 750 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2015
Elektro
15 402 orët
Lartësia e ngritjes: 3 210 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 6d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL28

 Still RX60-25 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
10 950 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2014
Elektro
6 664 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 6d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL77

Trego të gjitha ofertat (42)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te ForksTrading B.V.
Mesazhi u dërgua.