Fymas ApS
I besueshëm
10
Më shumë se 10 vjet me Truck1

Fymas ApS

Telefonat
Faqja e internetit
www.fymas.dk
Vendndodhja
Danimarkë, Ballerup
Raamosevej 28, 2750 Ballerup/Copenhagen, Denmark
Personat e kontaktit
Axel Ibsen
English
Ofertat e fundit
Casagrande B175 XP - sondë shpimi
 16
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2018
1 072 orët

Online: 1m 19d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5059

Doosan DL250-3 w/Qiuck coupler - fadromë me goma
 16
69 000 EUR

Fadromë me goma

2013
6 900 orët

Online: 2m 3d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5003

Bronto S60 XDT - platformë ajrore e montuar në kamion
 4
Pyet për çmimin

Platformë ajrore e montuar në kamion

2006
106 000 km
4 200 orët

Online: 2m 17d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5082

Bronto S53 XDT - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
Pyet për çmimin

Platformë ajrore e montuar në kamion

2009
120 000 km
7 100 orët

Online: 2m 17d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5081

Caterpillar 320D Amphibious Excavator - ekskavator amfib
 4
Pyet për çmimin

Ekskavator amfib

2017
350 orët

Online: 3m 22d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5067

Hitachi ZX500 SLD - ekskavator demolimi
 15
Pyet për çmimin

Ekskavator demolimi

2004
7 650 orët

Online: 3m 22d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5030

Inter-Drain 2050 GP w/Cable Plow - makineri ndërtimi
 16
Pyet për çmimin

Makineri ndërtimi

2008
2 265 orët

Online: 3m 22d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5037

Case CX250 D - ekskavator me zinxhirë
 12
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
1 695 orët

Online: 3m 22d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5069

McCloskey S190 - makinë sitëse
 14
Pyet për çmimin

Makinë sitëse

2011
10 600 orët

Online: 3m 23d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5080

Abi Banut 655 - ngulës pilotash
 16
Pyet për çmimin

Ngulës pilotash

2011
4 125 orët

Online: 4m 21d

Fymas ApS

10

Danimarkë, Ballerup

ID 5049

Trego të gjitha ofertat (40)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Fymas ApS
Mesazhi u dërgua.